Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i coraz wiecej ludzików z NH :good:

no Trzeniu ma coraz bardziej prz$&$%^ne :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i coraz wiecej ludzików z NH :good:

no Trzeniu ma coraz bardziej prz$&$%^ne :decayed: :decayed:

ilu by Was nie było to nie dacie rady :naughty:

Opublikowano

całkiem sympatycznie było , ja tradycyjnie chciałbym w pierwszym rzędzie pozdrowić wszystkich siedzących :>

Opublikowano

Trzeniek nie badz taki kozak, dzis kolega bruno pokazał Ci ze z nami nie warto igrać :decayed:

nastepnym razem jarko pokarze Ci jak to się robi siekierą :decayed:

Opublikowano

dzieki za spocik było :good:

miło poznac nowych, zapraszamy ponownie :>

Opublikowano

a gość z BMW to oszust i jednocześnie złodziej... żenada :wallbash:

Opublikowano

dzieki za spocik było :good:

miło poznac nowych, zapraszamy ponownie :>

ozzi zblizaja Ci się urodziny? :decayed:

Opublikowano

dzieki za spocik było :good:

miło poznac nowych, zapraszamy ponownie :>

ozzi zblizaja Ci się urodziny? :decayed:

i co w związku z tym :)

Opublikowano
  • Autor

Ozi no jak co , stawiasz :naughty:

Opublikowano

nic, zloze Ci zyczenia :decayed:

Opublikowano

Janusz , co on Ci powiedział jak poszedłeś do niego?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:07_________________________________________________REX czemu nie byłeś pałko? :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi, nie niszcz mi dziecięcych marzeń :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html;msg656576;topicseen#msg656576

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7181029

Jakbyśnie doczytał to proszę :tongue4:

- ta z A6 ani nie ma tego co ta z A3 (brak zaokrąglonych górnych rogów) ani tego co A4 (brak listwy chromowanej...) NAVI z A6 pasuje do A4 (model B5)

a6vq0.th.jpg

Opublikowano

Janusz , co on Ci powiedział jak poszedłeś do niego?

nic cos sciemniał o koledze ze czeka i musi go zapytac czy nie jego, to ja na to ze przeciez widział zdjecia, to przeciez by go poznał na nich i ze w takim razie zeby mi oddał aparat to zaniose do mcd i zostawie w kasie. oczywiscie poszedłem do kibla i wyszedłem, a aparat mam u siebie :wink4: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:11_________________________________________________stwierdziłem ze jak pojade to gosc pujdzie do kasy i powie ze zgubił i czy ktos nie oddał. aparat widział to by mu go dali pewnie wiec sobie wziąłem :naughty:

Opublikowano

no to chociaz powiedz jakie sa fotki :decayed: moze dojdziemy po fotkach do adresu :decayed:

Opublikowano

Janusz , co on Ci powiedział jak poszedłeś do niego?

nic cos sciemniał o koledze ze czeka i musi go zapytac czy nie jego, to ja na to ze przeciez widział zdjecia, to przeciez by go poznał na nich i ze w takim razie zeby mi oddał aparat to zaniose do mcd i zostawie w kasie. oczywiscie poszedłem do kibla i wyszedłem, a aparat mam u siebie :wink4: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:11_________________________________________________stwierdziłem ze jak pojade to gosc pujdzie do kasy i powie ze zgubił i czy ktos nie oddał. aparat widział to by mu go dali pewnie wiec sobie wziąłem :naughty:

prawidłowo zrobiłeś :wink4:
Opublikowano

no to chociaz powiedz jakie sa fotki :decayed: moze dojdziemy po fotkach do adresu :decayed:

fotki były jakies z wesela wiec i tak bys nie doszedł :wink4: bo wszyscy naj...ni na zero i troszke zniekształceni :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:16_________________________________________________

prawidłowo zrobiłeś

tez tak mysle :wink4:

Opublikowano
  • Autor

THEMON POZDROWIONKA widze ze czytasz spoty Krakowskie własnie :good: :good: :good:

Opublikowano

THEMON ZDROWIEJ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemka Dejmon :hi: Zdrowia :good:

Opublikowano

THEMON pozdro :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.