-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie PDA:) jak coś piszcie na priva wezmę płytkę na spota w niedzielę. Pozdrawiam Dobranoc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy jak macie palmtopa to słuzę AM 5.3 plus witaminki i POI wszystkie z 19 kwietnia i do tego mapę polski i europy także zapraszam:) u mnie działa wyśmienicie;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam kolegów i ciekaw jestem tylko czy reszta blachy nadąży z tymi wszystkimi kucami:) Miłego dnia;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam witam w środku nocy widzę że nie wszyscy śpią ja śmigam na Kielce pozdro
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Licznik licznikiem ale powiem szczerze że śledzę ten watek już kawałek czasu i jestem pod wrażeniem że tyle osób z konsultacjami ze sporą liczbą mechaników nikt nie potrafi jednoznacznie stwierdzić Chyba najczęściej padającą odpowiedzią była turbina, zawór i radio:) no nic miejmy nadzieję, że się to wyjaśni. Bo w sierpniu jadę na Chorwację Audiczką i chce być Jej pewny:) Ja obstawiam regeneracje turbinki..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Wygląda na to że jedyna której się doczytałem to podgłosić radio:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w słoncu cieplutko w cieniu zimny wiatr;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema dziś o 18 aktualne w galerii kazimierz?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dobrze Trzeniu potwierdzam wracałem z Radissona ze śniadanka na Oświecenia:)
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Hmm ja dziś zauważyłem że totalnie przestaje wydawać ów dźwięk moja turbawa gdy podgłoszę 50 centa.. a tak poważnie byłem ostatnio u mechanika i stwierdził że powoli turbina daje o sobie znać ale żeby się nie przejmować tylko jeździć.. dopóli w spalinach nie czuć spalonego oleju i nie stuka niemiłosiernie głośno to po prostu JEŹDZIĆ...
-
[B6 AWX] Termostat otwiera obieg przy 73 stopniach
Moim zdaniem nie.. ja w sumie mam tak też ze 2-3 kkm ale wymieniam po świętach .. długie trzymanie termostatu popsutego podobno powoduje jakieś delikatne uszkodzenia ale myślę że nie takie krótkie jak u nas:)
-
[B6 AWX] Wahania obrotów silnika
Dokładnie tak koledzy ja potwierdzam sprawdzone i VAGiem i pytałem już dziesiątki osób i jednoznacznie czujnik temperatury. Dlaczego podnoszą się obroty ? bo nagle na vagu zobaczyłem że czujnik wskazywał tempertarę -22 stopnie.. a zatem daje większe obroty tak jakby stał na sporym mrozie.. zatem podmienie może po świętach czujnik i jakoś dam znać co i jak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe dobrze że ja mam upust;D Kinia nie sprawdzasz maila...? Za tydzień mam nadzieję już dołączę do Was na spocika.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe widzę że Kinia sobie radzi:) Chłopaki fantastyczna reklama audi... Zresztą sami oceńcie;) http://www.joemonster.org/filmy/15139/Genialna_reklama_Audi
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
Kolego a sprawdzałeś częstotliwość zalewania STP? nie wiem jakiego konkretnie użyłeś ale z tego co ja pamiętam to było raz na 5.000 km:> chyba że bardzo dużo jeździsz lub wybrałeś STP o częstszym użyciu:)
mczekaj5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta