Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiada się ciekawa walka, może po prostu w niedzielę po spocie ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w niedziele będe miał imieniny więc nie wiem czy będe w stanie po sobocie doczołgać się do samochodu, ale postaram się przyjechać...

Opublikowano

w niedziele będe miał imieniny więc nie wiem czy będe w stanie po sobocie doczołgać się do samochodu, ale postaram się przyjechać...

:good: miłej imprezki :naughty:
Opublikowano

a dziękuje, postaram się na spota też przywieźć jakiś napój piwny :) jeśli dotre :>

Opublikowano

:hi: Witam... kiedy sciganka Pingwina z Kerczim ??

Ty już zrobiłeś ścigankę

Opublikowano

Oby zadna ściganka się tak nie skończyła...

Audi%20A4%20Avant%201%209%20TDI%20NEUES%20MODEL%20%20.JPG

Opublikowano
  • Autor

No to Siemian weź sobie powyższe foto do serca :gwizdanie:

Opublikowano

no własnie tak sobie przeglądam fotki na necie z róznych wypadków audi i mi się troszke gorąco zrobiło... :kwasny:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________audi-rs6-crash-1-1-1.jpg[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________potzner_crash_audi.jpg[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:31_________________________________________________rs6-1.jpg

Opublikowano

pany

mam interesa, potrzebuje 4 oponki 225/40/18 nówki

ma ktos załatwic ?

i czy ktos chce f-vat ? :)

Opublikowano

csp_audia18c100.jpg

hmmm... Sokół rozumiem że chcesz kupić nowe opony.

Tata kolegi na śląsku handluje oponami to moge spytać. Chodzi o jakąs konkretną opone?

I nie rozumiem, to chcesz fakture czy nie?

Pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:43_________________________________________________http://www.nimportequi.com/video_popupNEW.php?id_video=105

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak nówki

nie musze miec f-vat

Opublikowano

ale chodzi Ci o jakieś lepsze czy tańsze.

Opublikowano

do 400 zł /szt

Opublikowano

spoko zaraz zadzwonie i sie postaram cos dowiedziec[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 14:09_________________________________________________ma tylko pirelki i micheliny... nic z tańszych... pozdrawiam

Opublikowano

Elo all :hi:

Przynajmniej stronkę mają ciekawą :decayed:http://www.norauto.pl/index.php[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 14:18_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=rUu1djaneaM

:naughty:

Opublikowano

:hi: Witam... kiedy sciganka Pingwina z Kerczim ??

Ty już zrobiłeś ścigankę

Spoko, spoko... nie ma sie co lamac jeszcze 10 miechow... :gwizdanie:

Cale szczescie, ze tylko tak to sie skonczylo...

Opublikowano

Sokolnh przyjedz wcześniej, nie pojechałem na montaż :wink4:

Opublikowano

ok, jeszcze zadzwonie :wink4:

Opublikowano

Panowie, to jak, bylby ktos w stanie luknac na to E46 o ktore prosilem? :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.