Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka wszystkim

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witka wszystkim

Nie mozesz dospac ? :)

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

:hi: koleś tu masz prawe

http://allegro.pl/item604341663_audi_a4_s4_00_08_lusterko_prawe_aluminiowe.html

a tu lewe [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 08:32_________________________________________________http://allegro.pl/item612413370_obudowa_lusterka_audi_a3_s3.html

Opublikowano

Malik swego czasu miał komplet satynowych za 500pln

Opublikowano

Wąski jak się nazywała ta firma o której wspominałeś ze przyciemniaja szyby ?

Opublikowano

Malik swego czasu miał komplet satynowych za 500pln

już nie ma :naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 08:37_________________________________________________Telefon do firmy od przyciemnienia szyb 607 288 562
Opublikowano

Wąski nie zapomnij wiesz o czym :naughty:

Opublikowano

Malik swego czasu miał komplet satynowych za 500pln

Malik swego czasu miał komplet satynowych za 500pln

już nie ma :naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 08:37_________________________________________________Telefon do firmy od przyciemnienia szyb 607 288 562

wąski jesteś pewien , że już nie ma :confused4:

Trzeniu , gdzieś był jak cie nie było. ???[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 09:36_________________________________________________Potrzebuje intercooler do vw caddy 1.9 tdi 2003 r, bo po dzwonie puszcza w te i gdzie indziej , wąski :naughty: lub jak by ktoś miał info yo prosze priv lub tel .

Opublikowano

ma chłodnicę do Caddy :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 09:43_________________________________________________JESTEM pewny :naughty:

Opublikowano

Robert zamiast rozdawac telefony to zalatwilbys grupowe przyciemnianie z znizkami. Jak mam juz wiejskie felgi to przynajmniej sobie przyciemnie wiejsko szyby ;p

Opublikowano

ma chłodnicę do Caddy :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 09:43_________________________________________________JESTEM pewny :naughty:

Waski masz intercooler do caddy???

Chodzi mi o taką

http://moto.allegro.pl/item590403589_vw_caddy_rok_2000_04_intercooler.html

mniej wiecej taka , ale nie jestem pewien czy ta pasuje , bo one sie zmieniały

http://moto.allegro.pl/item606213554_seat_ibiza_cordoba_caddy_99_01_intercooler.html

Opublikowano

To ilu kolegów chce przyciemnić swoje fury . Zrobimy to grupowo wszystkie - 7 szyb

500 zł

1.Kerczi

[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 10:07_________________________________________________

ma chłodnicę do Caddy :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 09:43_________________________________________________JESTEM pewny :naughty:

Waski masz intercooler do caddy???

Chodzi mi o taką

http://moto.allegro.pl/item590403589_vw_caddy_rok_2000_04_intercooler.html

mniej wiecej taka , ale nie jestem pewien czy ta pasuje , bo one sie zmieniały

http://moto.allegro.pl/item606213554_seat_ibiza_cordoba_caddy_99_01_intercooler.html

tak kolego
Opublikowano

Spotyka się dwóch profesorów ekonomii przed tablicą z wykresami.

- wiesz, mówi jeden z nich do drugiego - kompletnie nie rozumiem tego wykresu

- Spokojnie, zaraz ci wyjaśnię

- Eeee, no wyjaśnić, to ja też potrafię

Opublikowano

:hi: koleś tu masz prawe

http://allegro.pl/item604341663_audi_a4_s4_00_08_lusterko_prawe_aluminiowe.html

a tu lewe [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 08:32_________________________________________________http://allegro.pl/item612413370_obudowa_lusterka_audi_a3_s3.html

kwestia tego typu czy to lewe pasuje do b6 , bo w opisie aukcji jest napisane , że obudowa jest od s3 :confused4:

Wąski dzieki za pomoc w ic do vw :notworthy:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

patrze dokladnie na zdjecia i w s3 nie ma takiego przetłoczenia jak w b6 :confused4:

Opublikowano

W internecie pojawił się nowy wirus napisany przez hakerów zanzibarskich.

Przenika on do poczty elektronicznej i zjada małpę w adresie.

Opublikowano

To ilu kolegów chce przyciemnić swoje fury . Zrobimy to grupowo

500 zł

1.Kerczi

wszystkie szyby ? tzn. czy przednie tez w tej cenie ? :)

Opublikowano

:hi: koleś tu masz prawe

http://allegro.pl/item604341663_audi_a4_s4_00_08_lusterko_prawe_aluminiowe.html

a tu lewe [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 08:32_________________________________________________http://allegro.pl/item612413370_obudowa_lusterka_audi_a3_s3.html

kwestia tego typu czy to lewe pasuje do b6 , bo w opisie aukcji jest napisane , że obudowa jest od s3 :confused4:

Wąski dzieki za pomoc w ic do vw :notworthy:

OBUDOWY są takie same :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.