Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron znalazlem 17" :)http://allegro.pl/item612140495_audi_vw_seat_s4_17_5x112_idealne.html :polew: :polew:

ale to raczej dla Siemiana w mysl akcji JESTEM WIDOCZNY, JESTEM BEZPIECZNY[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 00:06_________________________________________________Lizaku to ja jestem trzeci...MALUJ DOKLADKI :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale to raczej dla Siemiana w mysl akcji JESTEM WIDOCZNY, JESTEM BEZPIECZNY

Bardzo śmieszne....

Co do lusterek to jeszcze tydzien temu było lewe ori z s4 na allegro za 250zł. Wisoało dość długo bo nie miało w tytuje s4. Teraz go już nie widze...

Opublikowano

Tak sobie jeszcze myśle , że jak bedzie kiepsko z kupnem tych luster , to moze lakiernik by mi prysnął mat w kolorze alu, tylko , że jest ryzyko efektu . Co myślicie?????

Opublikowano
  • Autor

Marcinj jak juz to Ori satyna :gwizdanie:

Opublikowano

p.s a co z Jarko ?

Miło że ktoś pyta :wink4:

Zapracowany :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi a widzisz jakie te fele mają ET ?? :gwizdanie:

od czego masz dystanse :tongue4:

a tak powaznie to nie zauwazylem :wallbash:

Ide spac Dobranoc :hi:

i Waski nie zaczynaj Castingu beze mnie :)

Opublikowano
  • Autor

Ide spac Dobranoc

:hi:

Opublikowano

Marcinj jak juz to Ori satyna :gwizdanie:

Wiedzialem , ze bedzie taka reakcja :wink4: satyna jednak bedzie górą , pisałem właśnie w ostatnim pośćie , że jednak istnieje ryzyko efektu prac lakiernika, w razie syfu , musiałbym zakupić a'la s4 satyne , wczesniej lakiernikowi zapłaćić za spieprzoną robote i finał by był taki , że miałbym a'la s4 w cenie ori s4. Ale za to jaka satysfakcja , bo byłbym jedyny :polew: . Sam z siebie sie śmieje już .

Opublikowano

MarcinJ stawiasz flaszke???

http://allegro.pl/item615390475_audi_a6_s6_c5_obudowy_chrom_najtaniej_na_allegro.html

i ew. http://allegro.pl/item610561713_audi_a4_s6_8e_lusterka_alu.html[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 00:39_________________________________________________a tu lewa obudowa do kpl. tego wczesniejszego

http://allegro.pl/item612413370_obudowa_lusterka_audi_a3_s3.html

Opublikowano

1 .chrom i chyba nie pasują do b6

2 . :good: alu mat , ale ta cena mnie miażdzy , nie powiem , że nie rozważe , bo mam parcie na tego typu obudowy, Dzieki.

Opublikowano

obudowa z pierwszego linka nie spasuje... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

obudowa z pierwszego linka nie spasuje... :confused4: :confused4: :confused4:

wiem one sa do a6 ,

Opublikowano
  • Autor

dobarnoc :hi:

Opublikowano

też już spadam. dobrej nocy

Opublikowano

Ja dopiero teraz wróciłem ze spota :polew:

Dzięki wszystkim za spota, dobra była frekwencja, łącznie była 23 :audi::naughty:

Wąski jak tam ściganko z Pablo :naughty:

Fajnie się jechało w stronę NH :naughty:

Ale nie chciałem świrować bo nie jechałem sam dlatego kontrolowałem wyczyny chłopaków :> :decayed:

Pablo pewnie włączył o jeden neon za dużo i za duży pobór mocy był... :polew:

sieman wiem że te neony działają pobudzająco na Ciebie to polecam abyś sobie zapodał je do łóżka to każda noc będzie pełna grzechu :naughty::polew:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 01:36_________________________________________________No to co gasimy :?: :naughty:

Zostawiam na czuwaniu :decayed:

:hi:

Opublikowano

Gasimy.. :wink4:

Opublikowano

to ja zapalę :cool1:

:hi: wszystkich

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.