Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witam... kiedy sciganka Pingwina z Kerczim ??

Ty już zrobiłeś ścigankę

Spoko, spoko... nie ma sie co lamac jeszcze 10 miechow... :gwizdanie:

Cale szczescie, ze tylko tak to sie skonczylo...

BEZ KOMENTARZA [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 15:34_________________________________________________

Panowie, to jak, bylby ktos w stanie luknac na to E46 o ktore prosilem? :embarrassed:

daj link

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tą E46 co jakiś czas na zakopiance widzę jak śmigam do pracy.

Wąski w Czw lub Pt można podjechać ją oblookać :)

Opublikowano

pany

mam interesa, potrzebuje 4 oponki 225/40/18 nówki

ma ktos załatwic ?

i czy ktos chce f-vat ? :)

ja chce fv :naughty:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Pany, ma ktoś pomysła jak przewieźć 4 metrową wykładzinę oplem kombi lub A4 avantem :?: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no jak ............ na dachu :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox:

Opublikowano

no jak ............ na dachu :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox:

hehe pewnie tak zrobię :naughty:

tylko dobrze żeby nie lało :gwizdanie:

Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:05[/size]_________________________________________________Jeżeli ktoś chętny do pomocy to zapraszam :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolska_spelniamy_marzenie-t65919.0.html

Opublikowano

czytaj forum było juz dawno :naughty:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:21_________________________________________________robi coś ktoś dzis?

Opublikowano

no raczej :naughty:

Opublikowano

wiem że było. Ale był odnośnik do filmików tego gościa, ale nie bylo chyba tego konkretnego filmiku.

pozdrawiam

Opublikowano

pozdrawiam

zdjęcia mi przyślij :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko a kiedy chcesz to przewieść ?

Opublikowano

Jarko a kiedy chcesz to przewieść ?

w czwartek. z Wadowickiej na Stoki

Opublikowano

Jarko a kiedy chcesz to przewieść ?

w czwartek. z Wadowickiej na Stoki

a o której ? jak coś to coś wymyślimy :naughty:
Opublikowano

Jarko a kiedy chcesz to przewieść ?

w czwartek. z Wadowickiej na Stoki

a o której ? jak coś to coś wymyślimy :naughty:

myślę że gdzieś koło 12.00, ale jeszcze nie wiem dokładnie...

Opublikowano

Jarko a kiedy chcesz to przewieść ?

w czwartek. z Wadowickiej na Stoki

a o której ? jak coś to coś wymyślimy :naughty:

myślę że gdzieś koło 12.00, ale jeszcze nie wiem dokładnie...

znasz tel.Tylko daj wcześniej znać jak coś
Opublikowano

Jarko a kiedy chcesz to przewieść ?

w czwartek. z Wadowickiej na Stoki

a o której ? jak coś to coś wymyślimy :naughty:

myślę że gdzieś koło 12.00, ale jeszcze nie wiem dokładnie...

znasz tel.Tylko daj wcześniej znać jak coś

znam i dam - dzięki :notworthy:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Pany, ma ktoś pomysła jak przewieźć 4 metrową wykładzinę oplem kombi lub A4 avantem :?: :mysli:

a nie lepiej zadzwonic do kercziego i przewiezc Iveco? wiem wiem to nie to samo :)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 21:27_________________________________________________sorry nie doczytalem forum do ostatniej strony ze juz znalazl sie pomocnik ;p[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 21:29_________________________________________________Waski to s4 to ktos od Ciebie??

Bo ja bym lusterka chcial... :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

leci mój ulubiony serial na TVN :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.