Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to się działo prze cały dzień, trzy przywitania :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to się działo prze cały dzień, trzy przywitania :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

taki lajf , priorytety się zmieniają , czasu brakuje itp

zresztą co Ci będę tłumaczył... jak przestaniesz sprzedawać prochy i weźmiesz się za normalną robotę to sam zobaczysz jak to jest :gwizdanie:

Opublikowano

taki lajf , priorytety się zmieniają , czasu brakuje itp

zresztą co Ci będę tłumaczył... jak przestaniesz sprzedawać prochy i weźmiesz się za normalną robotę to sam zobaczysz jak to jest :gwizdanie:

Jak przestaniesz niuchac, to i on skonczy je sprzedawac, bo straci odbiorce.. :polew::kox:

Opublikowano

taki lajf , priorytety się zmieniają , czasu brakuje itp

zresztą co Ci będę tłumaczył... jak przestaniesz sprzedawać prochy i weźmiesz się za normalną robotę to sam zobaczysz jak to jest :gwizdanie:

Jak przestaniesz niuchac, to i on skonczy je sprzedawac, bo straci odbiorce.. :polew::kox:

dobre :decayed:

Opublikowano

taki lajf , priorytety się zmieniają , czasu brakuje itp

zresztą co Ci będę tłumaczył... jak przestaniesz sprzedawać prochy i weźmiesz się za normalną robotę to sam zobaczysz jak to jest :gwizdanie:

Jak przestaniesz niuchac, to i on skonczy je sprzedawac, bo straci odbiorce.. :polew::kox:

dobre :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Zartowalem.. :decayed: jak Ty przestaniesz, to zajmuje Twoje miejsce.. :wink4:

Opublikowano

a ja poczekam jak Wy padniecie, On straci robote i padnie z glodu bez pieniedzy...a wtedy bede KRÓÓÓÓLEEEM :):kox:

Opublikowano

:polew: :polew:

I bedziesz miec bialy nos.. :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew:

I bedziesz miec bialy nos.. :naughty:

bo bede Białym KRÓÓÓLLLLEM :):polew: :polew:

Opublikowano

Krol Wladek I Bialy :polew:

Opublikowano

Krol Wladek I Bialy :polew:

i wtedy na miejscu byloby powiedzenie GADKA DO WŁADKA :polew: :polew:[br]

Dopisany: 26 Sierpień 2009, 22:56_________________________________________________Sokol a takie?? http://allegro.pl/item713219824_audi_a6_2_0_tdi_140km_s_line_black_edition_okazja.html tylko ze w Q

Opublikowano

:hi:

Filmiki z Bułgarii rozpie&^ją :polew: :polew: :polew:

Coraz bardziej podobają mi się te nowe A6tki, tak myślę że jak bym miał wydawać 60-70 tys za B7 z nie złym wypasem to wolałbym kupić A6 2004-2005 w sedanie z dobrą opcją :naughty:

Opublikowano

za duze, a w bedzie za drogie, zreszta teraz tanie nie jest

juz mialem miec bemke ale niemiec dal cene minimalną o 3 tys wyzsza niz zakładany przeze mnie budżet. To niby tylko 3 tys wiecej ale jakbym tak myslał to bym tu jeszcze dołozył 3 i tu i by sie z tego zrobiła zaduza kwota

takze narazie szukam dalej, jak nie kupie bmw, to pewnie audi, tyle ze nie Q napewno

a jak nie to i to, pewnie jakis mondeo :decayed:

Opublikowano

Zartowalem.. :decayed: jak Ty przestaniesz, to zajmuje Twoje miejsce.. :wink4:

to dobrze bo musze z czegoś żyć :evil: :evil:
Opublikowano

Śpicie? :evil: :evil:

Opublikowano
:hi: śpimy [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 08:16_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6969173,Kierowcy_w_strefie_B_pod_okiem_kamery.html
Opublikowano

WItam Panowie

Witaj Robercie :)

Opublikowano

WItam Panowie

Witaj Robercie :)

Witaj kolego :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.