Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miedzy 17 a 16 jest minimalna róznica, no moze miedzy 16 a 18 to tak :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra, bo zaraz siadziecie na mnie :polew:

Opublikowano

dobra, bo zaraz siadziecie na mnie :polew:

:no:
Opublikowano

ja juz zakonczylem rozmowe na ten temat :)

Opublikowano

Ja gdyby zmieniał fele to na minimum 18tki :)

Opublikowano

no tak tylko ty jezdzisz do pracy tramwajem :> dobra skonczmy temat :decayed:

Opublikowano

no tak tylko ty jezdzisz do pracy tramwajem :> dobra skonczmy temat :decayed:

No tak jeżdze, bo co to za sens stać godzinę w korku :?: :wink4:

Opublikowano

no tak tylko ty jezdzisz do pracy tramwajem :> dobra skonczmy temat :decayed:

No tak jeżdze, bo co to za sens stać godzinę w korku :?: :wink4:

no na spoty luz mieć 17-18-tki ale jak Ci przyjdzie jezdzic i robisz 40tkm po polskich drogach to juz mowisz co innego, ktorys raz z kolei prostujac felgi :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 20:05_________________________________________________ja nie mam nic do 17 czy 18 u kogos, kazdy robi to co chce, ja tylko wyrazam swoje zdanie na ten temat i dla mnie max to 16

Opublikowano

OZI Wszystkiego NAJ, 100lat na FORUM :)

Dzisiaj pierwsze gokardy zaliczone, nawet niezle, nowe ustawienie toru tez nawet, ciasne zakrety, czas dla kozakow to 22sek, Ja mialem 23:05

Opublikowano

Powiem Ci że gdyby coś mi teraz kasy przybyło to zastanowił bym się nad 19' bo z reguły jeżdze po Krk i w sam raz do lansu :decayed::kox: bo dużo nie jeżdze :)

Opublikowano

Powiem Ci że gdyby coś mi teraz kasy przybyło to zastanowił bym się nad 19' bo z reguły jeżdze po Krk i w sam raz do lansu :decayed::kox:bo dużo nie jeżdze :)

otoz to :) wtedy bym mogl miec nawet 20 dla wygladu :good:

Opublikowano

No na 20kach to chyba tylko byś mógł ją oglądać na parkingu jak stoi bo raczej byś nie pojezdził :D[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 20:12_________________________________________________Ma w ogóle ktoś na forum 20tki :?: :decayed:

Opublikowano

no i zrozumiałeś :)

Opublikowano

no i zrozumiałeś :)

Popatrz na Trzenka, gość jezdzi po całej Polsce na 19' i chyba nie narzeka :decayed:

Opublikowano

heheh ale macie problemy kazdy ma swoje zdanie i jezdzi na tym na czym mu wygodnie i ja bym na tym zkonczył temat :)

Dzisiaj pierwsze gokardy zaliczone, nawet niezle, nowe ustawienie toru tez nawet, ciasne zakrety, czas dla kozakow to 22sek, Ja mialem 23:05

KERCZI ja najlepszy czas miałem tam 22.51 :tongue4:

Opublikowano

sieman dziś rano nie widziałem twojej B7ki :D

Opublikowano

heheh ale macie problemy kazdy ma swoje zdanie i jezdzi na tym na czym mu wygodnie i ja bym na tym zkonczył temat :)

Dzisiaj pierwsze gokardy zaliczone, nawet niezle, nowe ustawienie toru tez nawet, ciasne zakrety, czas dla kozakow to 22sek, Ja mialem 23:05

KERCZI ja najlepszy czas miałem tam 22.51 :tongue4:

Tez kiedys przyjade na gokarty pojezdzic z wami,bo mi TDI w garazu nieuzywane siedzi ,i na pileczke tez przyjade :)
Opublikowano

heheh ale macie problemy kazdy ma swoje zdanie i jezdzi na tym na czym mu wygodnie i ja bym na tym zkonczył temat :)

Dzisiaj pierwsze gokardy zaliczone, nawet niezle, nowe ustawienie toru tez nawet, ciasne zakrety, czas dla kozakow to 22sek, Ja mialem 23:05

KERCZI ja najlepszy czas miałem tam 22.51 :tongue4:

Tez kiedys przyjade na gokarty pojezdzic z wami,bo mi TDI w garazu nieuzywane siedzi ,i na pileczke tez przyjade :)

to bys przyjechal a nie tylko tak obiecywal... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

heheh ale macie problemy kazdy ma swoje zdanie i jezdzi na tym na czym mu wygodnie i ja bym na tym zkonczył temat :)

Dzisiaj pierwsze gokardy zaliczone, nawet niezle, nowe ustawienie toru tez nawet, ciasne zakrety, czas dla kozakow to 22sek, Ja mialem 23:05

KERCZI ja najlepszy czas miałem tam 22.51 :tongue4:

Tez kiedys przyjade na gokarty pojezdzic z wami,bo mi TDI w garazu nieuzywane siedzi ,i na pileczke tez przyjade :)

to bys przyjechal a nie tylko tak obiecywal... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

No teraz sobie wymylilem wiec przyjade :wink4:
Opublikowano

aleeeee tuuuuuu ciiissszzzzaaaaaaa :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.