Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też się dziwię, chłopak wyraźnie nie w formie :gwizdanie:

Swiezo po slubie nie ma czasu nie pierdoly i rozkminy :):decayed:

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

No to graty nex :>

Czekamy na foty na forum i oczywiście oblookamy na spocie jak będziesz w niedziele :kox:

Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

No to graty nex :>

Czekamy na foty na forum i oczywiście oblookamy na spocie jak będziesz w niedziele :kox:

bede będe, foty porobie jak zjem bo cały dzień załatwień

Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

No to graty nex :>

Czekamy na foty na forum i oczywiście oblookamy na spocie jak będziesz w niedziele :kox:

bede będe, foty porobie jak zjem bo cały dzień załatwień

I jak 1 wrażenia, nie jedzie tak jak 1.8T :?: :decayed: hehe[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 18:19_________________________________________________Trzeba przyznać że błyskawicznie sprzedałeś i kupiłeś nową furę :kox:

Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

Do spodni... :gwizdanie: czy na zonke... :polew:

Jeszcze sobie szelki kup :naughty:

Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

Do spodni... :gwizdanie: czy na zonke... :polew:

Jeszcze sobie szelki kup :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

Teraz cie czeka troche rezania, przód z b6 , tył z b6 .. :)

ps. graty

Opublikowano

:hi:

Pasek kupiony. Jest :kox:

Teraz cie czeka troche rezania, przód z b6 , tył z b6 .. :)

ps. graty

I środeczek :decayed:

Opublikowano

Na co Ci nex parasol w bagazniku ?? Czyzby dach przeciekal :gwizdanie:

Opublikowano

Na co Ci nex parasol w bagazniku ?? Czyzby dach przeciekal :gwizdanie:

dostałem od hestii za ubezpieczenie :decayed:

Opublikowano

Na co Ci nex parasol w bagazniku ?? Czyzby dach przeciekal :gwizdanie:

dostałem od hestii za ubezpieczenie :decayed:

:angry: Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

Na co Ci nex parasol w bagazniku ?? Czyzby dach przeciekal :gwizdanie:

dostałem od hestii za ubezpieczenie :decayed:

:angry: Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: :rant: :rant:

ja nie mam tam ubezpieczenia , a kiedyś jak czekałem w korku na światłach to dostałem choinke zapachową :> Pani zapewniała , że + 10 KM normalnie :decayed:

Opublikowano

Na co Ci nex parasol w bagazniku ?? Czyzby dach przeciekal :gwizdanie:

dostałem od hestii za ubezpieczenie :decayed:

:angry: Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: :rant: :rant:

ja nie mam tam ubezpieczenia , a kiedyś jak czekałem w korku na światłach to dostałem choinke zapachową :> Pani zapewniała , że + 10 KM normalnie :decayed:

Ta o zapachu kokosowym do malucha co w "Chlopaki nie placza" reklamowali :naughty: A uzywanej opony do stara nie dali Ci... :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć dziewczęta :hi:

Opublikowano

Cześć dziewczęta :hi:

Czesc chlopaku :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.