Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spocika, pierwszy raz byłem i bardzo fajnie. Jak tylko dam radę to za tydzień wpadam :)

fotki:

http://picasaweb.google.com/dnosalski/SPOT13092009?authkey=Gv1sRgCJ_Wyfj8gcnOiQE

jakby ktoś chciał fullsize podrzucta maila to wysle :)

dobrej nocy... jutro do szkoly :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę że ciekawie było na spocie :)

Opublikowano

Widzę że ciekawie było na spocie :)

Gdzie :gwizdanie: ale [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 08:27_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/131674,21,0,pokaz.html

Opublikowano

witam kolegów :hi:

Opublikowano

witam kolegów :hi:

fajnie, że ich masz :good:

:hi: wszystkich

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Miron przyjedz na spota to tez bedziesz mial kolegów. :decayed::hi:

Opublikowano

Miron przyjedz na spota to tez bedziesz mial kolegów. :decayed::hi:

a żebyś wiedział, że przyjadę :)

Wąski już po urlopie - masz białe dekielki do przednich lampek :)

Opublikowano

Miron przyjedz na spota to tez bedziesz mial kolegów. :decayed::hi:

Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie. :decayed:

Opublikowano

Miron przyjedz na spota to tez bedziesz mial kolegów. :decayed::hi:

Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie. :decayed:

:polew:

nie chciej widzieć mojego komina :polew:

Opublikowano

Miron przyjedz na spota to tez bedziesz mial kolegów. :decayed::hi:

Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie. :decayed:

:polew:

nie chciej widzieć mojego komina :polew:

Pewnie ma zdjecie w aucie(komina) i moze jechac dalej :decayed::polew:
Opublikowano

w aucie nie wyciągam komina bo na droge nie widzę :polew:

Opublikowano

w aucie nie wyciągam komina bo na droge nie widzę :polew:

:polew: :polew: :polew: dobrze ze masz szyber bo bys mial dziure w dachu :decayed:
Opublikowano

Miron przyjedz na spota to tez bedziesz mial kolegów. :decayed::hi:

Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie. :decayed:

:polew:

nie chciej widzieć mojego komina :polew:

a to ten solar do b7 przełożyłeś z dachu domu i teraz świrujesz na forum jako jedyny z solar dachem :kox::)

Opublikowano

Miron przyjedz na spota to tez bedziesz mial kolegów. :decayed::hi:

Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie. :decayed:

:polew:

nie chciej widzieć mojego komina :polew:

a to ten solar do b7 przełożyłeś z dachu domu i teraz świrujesz na forum jako jedyny z solar dachem :kox::)

dobrze, że nikt nie pytał czy działa :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 11:49_________________________________________________nie otwierajcie drzwi na światłach każdej pozornie "niesłej lasce" :decayed:

http://www.joemonster.org/filmy/18932/Modelka_z_niespodzianka[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 11:52_________________________________________________kiedyś reklamowała prince polo - i takie coś jej polska czekolada zrobiła :polew:

Opublikowano
nie otwierajcie drzwi na światłach każdej pozornie "niesłej lasce"

http://www.joemonster.org/filmy/18932/Modelka_z_niespodzianka

fajne "sęby" ma

dobrze, że nikt nie pytał czy działa

Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 11:49

:>

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

Coo ty tez?masz dzipies :blink: zartujesz :mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.