Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

siema panowie :hi: . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko :confused4:

na sam początek może być

Opublikowano

siema panowie :hi: . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko :confused4:

na sam początek może być

Siema , co nie bangla w r nse??

Opublikowano

siema panowie :hi: . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko :confused4:

na sam początek może być

Siema , co nie bangla w r nse??

ma mało bajerów i słabo gra :naughty:

Opublikowano

siema panowie :hi: . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko :confused4:

na sam początek może być

Siema , co nie bangla w r nse??

ma mało bajerów i słabo gra :naughty:

Ale za***iście wyglada :kox:

Opublikowano

siema panowie :hi: . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko :confused4:

na sam początek może być

Siema , co nie bangla w r nse??

ma mało bajerów i słabo gra :naughty:

Ale za***iście wyglada :kox:

No tak :)

Jedni siedzą i patrzą, inni słuchają i oglądają :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema panowie :hi: . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko :confused4:

na sam początek może być

Siema , co nie bangla w r nse??

ma mało bajerów i słabo gra :naughty:

Ale za***iście wyglada :kox:

No tak :)

Jedni siedzą i patrzą, inni słuchają i oglądają :naughty:

A jeszcze jedni nie uzywaja, a narzekaja :decayed:

Opublikowano

A jeszcze jedni nie uzywaja, a narzekaja :decayed:

kto narzeka :przebiegly:

Opublikowano

A jeszcze jedni nie uzywaja, a narzekaja :decayed:

kto narzeka :przebiegly:

właśnie :przebiegly:
Opublikowano

A jeszcze jedni nie uzywaja, a narzekaja :decayed:

kto narzeka :przebiegly:

właśnie :przebiegly:

:przebiegly:
Opublikowano

A jeszcze jedni nie uzywaja, a narzekaja :decayed:

kto narzeka :przebiegly:

właśnie :przebiegly:

:przebiegly:

Ci co nie maja :przebiegly:

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

Opublikowano

Witam TWA :decayed::hi:

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 17:50_________________________________________________Pany , potrzebuje płytkę PL09 do nawi , pomoże ktoś?

płacę jak za ori :decayed:

Opublikowano

siema panowie :hi: . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko :confused4:

na sam początek może być

Siema , co nie bangla w r nse??

ma mało bajerów i słabo gra :naughty:

Ale za***iście wyglada :kox:

NO teraz to sie prezentuje wygląd wewnętrzny :naughty: a gra jak ta-lala muszę ogarnąc temat i douczyć się. [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 18:33_________________________________________________

Witam TWA :decayed::hi:

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 17:50_________________________________________________Pany , potrzebuje płytkę PL09 do nawi , pomoże ktoś?

płacę jak za ori :decayed:

jaką I do czego ...?? mam dostęp :naughty: DX - RNS-E MMI
Opublikowano
  • Autor
:drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jarko , nie myśl tyle tylko :drunk: :drunk: :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.