Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pav7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pav7

  1. no ja też dzięki za spota ....
  2. jakie m jakie masz radio ..?? ja mam dokładnie johny2 i weszło .. kiedy będziesz w KRAKU na spocie .. ?? jak będziesz to Ci pokaże
  3. ja proponuje to .. http://www.cb-radio.info.pl/sklep/anteny/na_magnes/rid,490.html
  4. są są takie płytki -polonizacyjne- w googlach jest wszystko ... są mapy itd itp
  5. ykk-u jak to nie wchodzi w półkę wchodzi śmiało jak ulał... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 17:09_________________________________________________ panie kepasa spróbuj się zapytać w sklepiku Galicja-Eltal SC * Adres: Kraków, ul. Balicka 41 * Tel.: (0-12) 636 55 55
  6. Oczywista sprawa google pomogą bez problemu wpisz coś takiego Blaupunkt.Teleatlas.Major.Roads.of.Europe.DX.2009-2010.GERMAN-Substance i poszukaj opisu jak to nagrać dasz radę .. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 17:04_________________________________________________Ja miałem nawet z polskim lektorem ..
  7. zarąbista robota wielkie graty za ciekawy dizajn
  8. Harnas81 widzę że przebywasz UK tam nie ma problemu z używkami możesz pojeździć po tamtejszych szrotach i myślę ze dostaniesz bez problemu i po kosztach ....
  9. Kolego widzę ze jestem z małopolskiego .. w KRAKU jest giełda RTV i jest tam taki kolo co sie zajmuje regeneracją głośników i et-cetera ...
  10. witam ja miałem President Florida byłem zadowolony z antenki ... natomiast w tym momencie używam tego urządzenia bije wszystkie ... PRESIDENT MISSOURI http://www.cb-radio.info.pl/sklep/anteny/na_magnes/rid,490.html pod warunkiem ze jest dobrze zestrojona
  11. Ja mam w aucie, tylko skopiowac.. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 02:22_________________________________________________Gasimy madafaka no nie wiem czy tak łatwo Ci pójdzie z tym skopiowaniem .. a po za tym dzień do bry :!:
  12. Siema , co nie bangla w r nse?? ma mało bajerów i słabo gra Ale za***iście wyglada NO teraz to sie prezentuje wygląd wewnętrzny a gra jak ta-lala muszę ogarnąc temat i douczyć się. [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 18:33_________________________________________________ jaką I do czego ...?? mam dostęp DX - RNS-E MMI
  13. siema panowie . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko na sam początek może być
  14. koledzy ale jest jeszcze szansa. nie czytaj tyle faktu bo Ci się mózg zlasuje Witam wszystkich w ten piekny dzień jest szansa : wydymać szympansa ... nie wiem jak Ty ale ja nie czytam takich bzdurnych gazet :>
  15. koledzy ale jest jeszcze szansa.
  16. powitać krakersy :hi: .. jak,już emocje po meczu opadły.. :?:
  17. Wiem już zagłębiłem się w temacie,RNS-E przeczytałem wszystko co jest możliwe, ale nie widziałem nigdzie nic na temat tych kabli..
  18. dzień dybry krakersy :hi:
  19. cześć witam ... siema marcin j ja mam radyjko ... jak to ogarnąć przy ewentualnym rezaniu RNS-A bo w symphony są stare kostki iso prawda,a generalnie ta wiązka jest chyba do jakiegoś rozszerzenia innych multimediów ... ja ją kupiłem właśnie z myślą pod RNS-A..
  20. Orientujecie się możne do czego służą te wiązki ..?? dzięki za odpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.