Treść opublikowana przez pav7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanero chlopaki
-
[B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
mniamuśny -- full-upas gratki ..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja też dzięki za spota ....
-
CB President Johnny III
jakie m jakie masz radio ..?? ja mam dokładnie johny2 i weszło .. kiedy będziesz w KRAKU na spocie .. ?? jak będziesz to Ci pokaże
-
President Johny II
ja proponuje to .. http://www.cb-radio.info.pl/sklep/anteny/na_magnes/rid,490.html
-
[ALL B7] Zmiana języka na Polski
są są takie płytki -polonizacyjne- w googlach jest wszystko ... są mapy itd itp
-
[ALL B7] Zmiana menu RNS-E
w neciku
-
CB President Johnny III
ykk-u jak to nie wchodzi w półkę wchodzi śmiało jak ulał... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 17:09_________________________________________________ panie kepasa spróbuj się zapytać w sklepiku Galicja-Eltal SC * Adres: Kraków, ul. Balicka 41 * Tel.: (0-12) 636 55 55
-
[B7 BKE] CD do małej navi w bagażniku
Oczywista sprawa google pomogą bez problemu wpisz coś takiego Blaupunkt.Teleatlas.Major.Roads.of.Europe.DX.2009-2010.GERMAN-Substance i poszukaj opisu jak to nagrać dasz radę .. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 17:04_________________________________________________Ja miałem nawet z polskim lektorem ..
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
zarąbista robota wielkie graty za ciekawy dizajn
-
Audi Bose system
Harnas81 widzę że przebywasz UK tam nie ma problemu z używkami możesz pojeździć po tamtejszych szrotach i myślę ze dostaniesz bez problemu i po kosztach ....
-
Koledzy pomózcie!
Kolego widzę ze jestem z małopolskiego .. w KRAKU jest giełda RTV i jest tam taki kolo co sie zajmuje regeneracją głośników i et-cetera ...
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
witam ja miałem President Florida byłem zadowolony z antenki ... natomiast w tym momencie używam tego urządzenia bije wszystkie ... PRESIDENT MISSOURI http://www.cb-radio.info.pl/sklep/anteny/na_magnes/rid,490.html pod warunkiem ze jest dobrze zestrojona
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
zajebioza ... good project :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam w aucie, tylko skopiowac.. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 02:22_________________________________________________Gasimy madafaka no nie wiem czy tak łatwo Ci pójdzie z tym skopiowaniem .. a po za tym dzień do bry :!:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema , co nie bangla w r nse?? ma mało bajerów i słabo gra Ale za***iście wyglada NO teraz to sie prezentuje wygląd wewnętrzny a gra jak ta-lala muszę ogarnąc temat i douczyć się. [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 18:33_________________________________________________ jaką I do czego ...?? mam dostęp DX - RNS-E MMI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema panowie . rns-e zainstalowany :> ale nie chodzi wszystko na sam początek może być
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy ale jest jeszcze szansa. nie czytaj tyle faktu bo Ci się mózg zlasuje Witam wszystkich w ten piekny dzień jest szansa : wydymać szympansa ... nie wiem jak Ty ale ja nie czytam takich bzdurnych gazet :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy ale jest jeszcze szansa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać krakersy :hi: .. jak,już emocje po meczu opadły.. :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
świecimy ; :hi:
-
[B6 AVF] Wie ktoś może do czego ta wiązka
Wiem już zagłębiłem się w temacie,RNS-E przeczytałem wszystko co jest możliwe, ale nie widziałem nigdzie nic na temat tych kabli..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dybry krakersy :hi:
-
[B6 AVF] Wie ktoś może do czego ta wiązka
cześć witam ... siema marcin j ja mam radyjko ... jak to ogarnąć przy ewentualnym rezaniu RNS-A bo w symphony są stare kostki iso prawda,a generalnie ta wiązka jest chyba do jakiegoś rozszerzenia innych multimediów ... ja ją kupiłem właśnie z myślą pod RNS-A..
-
[B6 AVF] Wie ktoś może do czego ta wiązka
Orientujecie się możne do czego służą te wiązki ..?? dzięki za odpowiedź