Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żyje ale skurwel szybki był :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żyje ale skurwel szybki był :polew: :polew:

A bo Ci się zachciało takiego szybkiego wariata :polew:

Opublikowano

ja niestety też nie dam rady w tą niedzielę, trzeba było dać znać wcześniej a nie dwa dni przed :gwizdanie:

cholera ugryzł mnie wąż auuuuuuu :confused4:

Pytong :naughty:

Opublikowano

żyje ale skurwel szybki był :polew: :polew:

A bo Ci się zachciało takiego szybkiego wariata :polew:

j**any szybszy od rsa :polew: :polew:
Opublikowano

To co panowie w ta niedziele jedziemy do kazimierzy :naughty:

Ty byś się w końcu w KR pojawił :naughty:

Opublikowano

:siema:

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 15:09_________________________________________________

ja niestety też nie dam rady w tą niedzielę, trzeba było dać znać wcześniej a nie dwa dni przed :gwizdanie:

cholera ugryzł mnie wąż auuuuuuu :confused4:

Żyjesz jeszcze :?: :shocked:

Chyba predzej by waz padl :decayed:

nie czytaj tyle faktu bo Ci się mózg zlasuje

Nie czytam faktu :wink4: [br]Dopisany: Wrzesień 10, 2009, 03:48:50 _________________________________________________

To co panowie w ta niedziele jedziemy do kazimierzy :naughty:

Ty byś się w końcu w KR pojawił :naughty:

Bede w ta niedziele jak nie zapije w sobote :gwizdanie:[br]Dopisany: Wrzesień 10, 2009, 03:49:42 _________________________________________________To weza mozna calkowicie pozbawic gruczołów jadowych??
Opublikowano

dusiciele nie mają jadu :wink4: duszą jak sama nazwa wskazuje :wink4:

Opublikowano

dusiciele nie mają jadu :wink4: duszą jak sama nazwa wskazuje :wink4:

Aha sory nie doczytalem ze on byl z rodziny pytunga :)
Opublikowano

Panowie można zrobić grila więc termin zakładam na 21 wrzesnia bo wtą niedziele jest odpust u nas i nie wiem gdzie krany rozbiją czy pod kościołem czy na rynku więc termin 21 wrzesień żeby was zachęcić to kiełbaski na grila już kupuję więc deklarować się kto będzie

Opublikowano

Panowie można zrobić grila więc termin zakładam na 21 wrzesnia bo wtą niedziele jest odpust u nas i nie wiem gdzie krany rozbiją czy pod kościołem czy na rynku więc termin 21 wrzesień żeby was zachęcić to kiełbaski na grila już kupuję więc deklarować się kto będzie

Tylko wrzuc je do zamrazarki bo nic z nich nie bedzie :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

po co do zamrażarki skoro termin jest na 21 września więc zapraszam zbierzcie się macie rzut beretem a będzie pewnie fajnie

Opublikowano

po co do zamrażarki skoro termin jest na 21 września więc zapraszam zbierzcie się macie rzut beretem a będzie pewnie fajnie

A może lepiej na 20 :mysli:

Opublikowano

po co do zamrażarki skoro termin jest na 21 września więc zapraszam zbierzcie się macie rzut beretem a będzie pewnie fajnie

bo od jutra do 21 sie zepsuja :tongue4:
Opublikowano

kupiłbym dopiero 20-go po co wcześniej zbierzcie się i przyjeżdzajcie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

WITAM wszystkich jestem początkującym :hi: ,ale postaram się wpaść więc prosiłbym o rezerwacje chociażby połówki kiełbasy hehe ( będę bo chciałem się was poradzić odnośnie mojego pierdzikółka hehe )

Opublikowano

żeby was zachęcić to kiełbaski na grila już kupuję więc deklarować się kto będzie

Sam napisales :gwizdanie:
Opublikowano

Proszę o mobilizację na dzień 20 września (niedziela )zastanówcie się i proszę o wpisywanie się na listę[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 19:32_________________________________________________zwykłe przejęzyczenie wiadomo że zaopatrzenie dzień wcześniej :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

WITAM wszystkich jestem początkującym :hi: ,ale postaram się wpaść więc prosiłbym o rezerwacje chociażby połówki kiełbasy hehe ( będę bo chciałem się was poradzić odnośnie mojego pierdzikółka hehe )

zapraszamy :)

żeby was zachęcić to kiełbaski na grila już kupuję więc deklarować się kto będzie

Sam napisales :gwizdanie:

No i co sie trzepiasz :cool1:

Opublikowano

No i co sie trzepiasz :cool1

A co jadl bys potem nie swieze :decayed::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.