Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

liczę na was

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

heh jeden dzień sprzedawałem audiczke i chcieli się o nia zabić, wziąłem tyle ile chciałem :cool1:

Opublikowano

:hi:

heh jeden dzień sprzedawałem audiczke i chcieli się o nia zabić, wziąłem tyle ile chciałem :cool1:

no to tylko pogratulować :shocked:

sprzedasz komuś moją? :decayed:

Kurde Pany zima chyba idzie , coraz zimniej ;(

Opublikowano

:hi:

heh jeden dzień sprzedawałem audiczke i chcieli się o nia zabić, wziąłem tyle ile chciałem :cool1:

gratki :cool1:

co kupujesz ?

Opublikowano

:hi:

heh jeden dzień sprzedawałem audiczke i chcieli się o nia zabić, wziąłem tyle ile chciałem :cool1:

gratki :cool1:

co kupujesz ?

BMW e46 2.0 diesla 150 koni 2002 po lifcie kombi :cool1:

Opublikowano

:hi:

heh jeden dzień sprzedawałem audiczke i chcieli się o nia zabić, wziąłem tyle ile chciałem :cool1:

gratki :cool1:

co kupujesz ?

BMW e46 2.0 diesla 150 koni 2002 po lifcie kombi :cool1:

Nex dorzuć ciutkę i masz :

http://allegro.pl/item737325843_bmw_m3_csl_e46_supercharger_500hp_poznan.html

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dobry zart :cool1:
Opublikowano

Co was na te bejce tak wzieło :wallbash:

Opublikowano

Co was na te bejce tak wzieło :wallbash:

Pablo , masz rację ... do nich nie pasują tak bejce jak do Ciebie :naughty:

Opublikowano

Co was na te bejce tak wzieło :wallbash:

Pablo , masz rację ... do nich nie pasują tak bejce jak do Ciebie :naughty:

A ty siedź cicho bo sam jeździłeś betą, dresie z Borku :naughty::kox:

Opublikowano

Co was na te bejce tak wzieło :wallbash:

Pablo , masz rację ... do nich nie pasują tak bejce jak do Ciebie :naughty:

A ty siedź cicho bo sam jeździłeś betą, dresie z Borku :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pierd*** audi, za duże wydatki i ciągle się jebią :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

BMW niby tansze w utrzymaniu?

Opublikowano

Co was na te bejce tak wzieło :wallbash:

Pablo , masz rację ... do nich nie pasują tak bejce jak do Ciebie :naughty:

A ty siedź cicho bo sam jeździłeś betą, dresie z Borku :naughty::kox:

powiało grozą :)

Opublikowano

:hi:

BMW niby tansze w utrzymaniu?

i to o wiele

Opublikowano

:mysli:

Pytam poniewaz brat sie waha pomiedzy a3 a bmw e46. A masz moze jakies przykladowe ceny czesci i ogolnie ceny "utrzymania"?

Opublikowano

dresie z borku :polew: :polew: :polew:

poczekaj Pablo jak Trzeniek wróci :naughty:

Opublikowano

Pytam poniewaz brat sie waha pomiedzy a3 a bmw e46. A masz moze jakies przykladowe ceny czesci i ogolnie ceny "utrzymania"?

Brat kolegi z pracy miał 3-ke z 2000 roku, przed liftem, czasem przyjeżdzał nią do pracy, brykonłem się autem po miescie, niby auta tej samej klasy, z tego samego kraju, ale podejscie obu producentów od budowy auta całkiem inne, odnośnie utrzymania to porównywalne do audi, każdy z nich ma swoje "grzeszki" które głównie zależą od silnika jaki wybierzesz, konkretnych cen Ci nie przytocze bo nie pamietam, natomiast mówił że sporo mniej można zrobić przy niej samemu, do aut z grupy VAG jest znacznie wiecej "wiedzy" w internecie

Opublikowano

Nex jeszcze jak coś pozostaje Kia Ceed :) Policjanci chwalą sobie :)

Opublikowano

Tytus, dzieki za informacje. Młody raczej z tego co widze rozglada sie za a3 1.8t. Ale to dopiero w przyszlym roku.. :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.