Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jedn lub ogórki a drugi ogrodnika córki :cool1:

Pamietajmy o jednym kazdy chwali swoje choć do konca nie ma w tym racji , ot taka natura czlowieka :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niby tak, ale ja jako że miałem pare audic i teraz bete moge je porównywać troche bardziej obiektywnie

audi ma swoje plusy, bmw ma swoje

ale nie ma bata żeby ktoś sie ze mną nie zgodził, że bmw ma lepsze silniki

taka prawda

mozna zobaczyc na rankingi engine of the year lub choćby zerknąć na ludzi którzy katują bety do odcinki a one nadal jeżdzą

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Mój post wyzej był ogólny, do nikogo konkretnie :wink4: co bys go nie wzioł do siebie :wink4:

Co do silników BMW ,to nie wszystkie sa takie wspaniałe ................ ( pomijam 3,0 klekota ) :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Kamil jesli porownujesz poprzednie audice z 98 roku i s3 z 2000 ktore miales wczesniej do bmw z 2006 to o czym mowimy?? Jedyne co moge bmw przyznac (oczywiscie w moim odczuciu i tylko moim zdaniu) to wlasciwosci jezdne, pokaz mi katowana bete z ktorys nowych modeli, jesli chodzi o stare to ok, ale i 1,9 klekoty z rocznika 99 tez katuja i nic im nie jest..

Co do Ogra to przypuszczam ze zajawil sie przyspieszeniem i moca auta wiec jak sie przejedzie porownywalna audica/mazda (czymkolwiek co wypie****a)tez bedzie mial banana na twarzy przynajmniej tak mi sie wydaje

Co do katowania osobiscie zajezdzilem silnik 528i w 15 minut, wiec nie ma na to reguly, zawsze sa za i przeciw

Opublikowano

:hi:

Kamil jesli porownujesz poprzednie audice z 98 roku i s3 z 2000 ktore miales wczesniej do bmw z 2006 to o czym mowimy??

nie, porównuje nowe silniki

odnośnie moich audic napisałem w kontekście tego, że jestem w stanie obiektywniej spojrzec na to niż chwalić tylko swoję

Opublikowano

No no zaczela sie dyskusja,siema

Opublikowano
  • Autor

No no zaczela sie dyskusja,siema

eeeee tam , jaka dyskusja :cool1:

:siema:

Opublikowano

No no zaczela sie dyskusja,siema

eeeee tam , jaka dyskusja :cool1:

:siema:

No taka normalna w stylu A4-klub :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Siema Pietrus :)
Opublikowano

:hi:

Siema Pietrus :)

joł Tókan

Opublikowano

:hi:

Siema Pietrus :)

joł Tókan

Joł Czeniu :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 15:43_________________________________________________Ciekawy kolor :)

http://moto.allegro.pl/item757077381_audi_a5_s5_2_7_tdi_2008r_full_opcja.html

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/19466/Co_tak_naprawde_mysla_koty_

:hi:

btw. siemian - zaciski narazie odpadaja :tongue4: zapomniałem, ze mam do zaplacenia 2 mandaty z ostatnich 2 miesiecy :decayed:

A ja mam 1 mandat ale na razie mam ważniejsze wydatki :decayed:

Opublikowano

A ja mam z tamtego roku i czekam do Stycznia az sie odezwa :decayed:

Opublikowano

A ja mam z tamtego roku i czekam do Stycznia az sie odezwa :decayed:

Czekasz aż zapuka komornik :polew:

Spoko ja za wypadek nie płaciłem ponad rok zanim się odezwali :decayed:

Opublikowano

A ja mam z tamtego roku i czekam do Stycznia az sie odezwa :decayed:

Czekasz aż zapuka komornik :polew:

Spoko ja za wypadek nie płaciłem ponad rok zanim się odezwali :decayed:

Przy rozliczeniu rocznym przyjdzie :wink4:
Opublikowano

A ja mam z tamtego roku i czekam do Stycznia az sie odezwa :decayed:

Czekasz aż zapuka komornik :polew:

Spoko ja za wypadek nie płaciłem ponad rok zanim się odezwali :decayed:

Przy rozliczeniu rocznym przyjdzie :wink4:

a raczej przy rozliczeniu rocznym sami sobie zabiora :)

juz nie pamietam kiedy mi ostatnio jakas kase oddali przy rocznym :)

Opublikowano

A ja mam z tamtego roku i czekam do Stycznia az sie odezwa :decayed:

Czekasz aż zapuka komornik :polew:

Spoko ja za wypadek nie płaciłem ponad rok zanim się odezwali :decayed:

Przy rozliczeniu rocznym przyjdzie :wink4:

a raczej przy rozliczeniu rocznym sami sobie zabiora :)

juz nie pamietam kiedy mi ostatnio jakas kase oddali przy rocznym :)

Znaczy sie wezwa mnie ze mam zalegosci :naughty: i zapłace mandat+odsetki w granicach 10-20zł :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.