Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:
Opublikowano

Elo :hi:

a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem.

A co do wczesnego wstawania:

Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew: :polew:

nie pamieta Wół jak Cielęciem był.... i wstawal o 13...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty co się śmiejesz?

Leć do Bonarki po Adidasy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty co się śmiejesz?

Leć do Bonarki po Adidasy :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja nie chodzę w adidasach w stosunku do ciebie w sandałach z manualną klimą :decayed:

Siemian jeden chłop Cię tam szukał bo mówił że Ci się przegrzały tarcze od S4 i chciał pożyczyć Ci tarcze od MAN'A żebyś przetestował :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty co się śmiejesz?

Leć do Bonarki po Adidasy :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja nie chodzę w adidasach w stosunku do ciebie w sandałach z manualną klimą :decayed:

Siemian jeden chłop Cię tam szukał bo mówił że Ci się przegrzały tarcze od S4 i chciał pożyczyć Ci tarcze od MAN'A żebyś przetestował :polew: :polew: :polew:

No i co mu powiedziałeś?? Czekam już na niego trzeci dzień...

Tylko jak zwykle musiałeś coś pokręcić bo on miał dla mnie tarcze od STARa. Od MANa były za drogie... :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:44_________________________________________________Wąski czemu nie powiedziałeś że znalezłeś wreszcie Kercziemu zderzak w takim kolorze jak mu się marzył...

http://allegro.pl/show_item.php?item=821345355

...ale się chłopak ucieszy.. :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 15:10_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=825110219

Może kupisz od Pabla auto i też sprzedasz jako egzemplarz zabytkowy... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 15:14_________________________________________________sorki Pablo ale tak to jest jak sie siedzi w pracy i nie ma co robić...

Opublikowano

Polecam films-online.pl jak sie nudzi włąsnie ogladam filma :wink4:

Opublikowano

nieomieszkam sprawdzić

Opublikowano
:hi: Witam wszystkich
Opublikowano
  • Autor

:hi: Witam wszystkich

siema :naughty:

Opublikowano

a nawet dobrze, dzięki :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 16:40_________________________________________________a Ty ? :decayed:

Opublikowano

Polecam films-online.pl jak sie nudzi włąsnie ogladam filma :wink4:

:good:

Opublikowano

:hi: Witam wszystkich

Dobrý deň! dnes máme utorok!

Cuber bede dzwonil przed 20 jakos o ta plytke :)

Opublikowano
  • Autor

Dobrý deň! dnes máme utorok!

Nemusíte být tak moudrý, České

Opublikowano
Opublikowano

ale sie wam nudzi :decayed:

Opublikowano

Dziś tez znajomemu znikło B6 :evil:

Opublikowano

Dziś tez znajomemu znikło B6 :evil:

:shocked: ;( :wallbash:

Opublikowano

Biedny Trzeniu w myślach kombinuje który filmik mógł się przedostać do netu :polew: :polew: :polew: :polew:

Dla Ciebie Pan :evil:

Robercik dzięki że pilnujesz porządku :decayed: :decayed: :decayed::good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:50_________________________________________________

Dziś tez znajomemu znikło B6 :evil:

Co się dzieje Wąski? :decayed:

Potrzebujesz gratów? :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:51_________________________________________________

jakby ktos nie sledzil najbardziej goracego watku na forum to przeklejam jakie video znalzal Miron Siemiana z dziecinstwa no i chyba Trzenka ale tego juz napewno nie wiem dopoki Trzeniek sie nie wypowie... :polew: :polew: :polew:

Odp: [b7 BKN] Mironowóz cz.III - Jesteś normalny-nie wchodź (info o aucie str.1 i 2)

« Odpowiedz #970 : Dzisiaj o 10:06 »

Cytuj

Siemian nie znałem Cię z tej strony

Trochę Ci sie przytyło od tamtego czasu

wyzdrowiałeś już czy jeszcze Cie to nachodzi ?

osz w mordę :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.