Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kamil , co z moimi felgami 19`? :gwizdanie:

Opublikowano

Kamil , co z moimi felgami 19`? :gwizdanie:

leżą :)

dsc04382r.jpg

Opublikowano

weź jutro jedną do bagażnika :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Dzięki Pany za spota, i :bicz3: dla nieobecnych ;)

jurekkrak - lenny daje radę :good:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Lexus pomiazdzyl mi system. Moj swiat stracil sens i nie rezam juz w aucie bo nie ma sensu :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spocika, Jurek lexus :good: spalanie mnie zaskoczyło :shocked:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 22:30_________________________________________________

ale macie grilla.... uuuuuu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: sie usmialem :takiego::decayed:

siema po maturze :hi::kox: :kox:

ledwo zdazylem przez ten wypadek.. http://www.malopolanin.pl/8190_brzesko_smierc_na_4_bmw_uderzylo_w_nissana.html

Same wypadki :wallbash:

Kumpel z pracy jechał w niedziele i na łuku go wyjebało i o dziwo nikomu nic się nie stało a nie tak jak piszą w artykule.

Ma do sprzedania radio Alpine i fele bo to mu zostało :decayed:

http://www.miasto-info.pl/myslenice/krzyszkowice-samochod-dachowal-na-zakopiance

Opublikowano

weź jutro jedną do bagażnika :gwizdanie: :wink4:

wezmę, ale jutro od "rana" jestem w pracy

a od 14 - 19 nie bede miał czasu żeby Ci je pokazać

Opublikowano

Dzięki Pany za spota, i :bicz3: dla nieobecnych ;)

jurekkrak - lenny daje radę :good:

Ja niestety nie dałem rady znowu przyjechać, musiałem wysprzątać po niedzielnej akcji..

Za tydzień jestem :)

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 22:30_________________________________________________

ale macie grilla.... uuuuuu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: sie usmialem :takiego::decayed:

siema po maturze :hi::kox: :kox:

ledwo zdazylem przez ten wypadek.. http://www.malopolanin.pl/8190_brzesko_smierc_na_4_bmw_uderzylo_w_nissana.html

Same wypadki :wallbash:

Kumpel z pracy jechał w niedziele i na łuku go wyjebało i o dziwo nikomu nic się nie stało a nie tak jak piszą w artykule.

Ma do sprzedania radio Alpine i fele bo to mu zostało :decayed:

http://www.miasto-info.pl/myslenice/krzyszkowice-samochod-dachowal-na-zakopiance

jak się nic nie stało to dobrze, ale niech lepiej trochę poudają bo mogą liczyć na spore odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czyt. kierowcy

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 22:30_________________________________________________

ale macie grilla.... uuuuuu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: sie usmialem :takiego::decayed:

siema po maturze :hi::kox: :kox:

ledwo zdazylem przez ten wypadek.. http://www.malopolanin.pl/8190_brzesko_smierc_na_4_bmw_uderzylo_w_nissana.html

Same wypadki :wallbash:

Kumpel z pracy jechał w niedziele i na łuku go wyjebało i o dziwo nikomu nic się nie stało a nie tak jak piszą w artykule.

Ma do sprzedania radio Alpine i fele bo to mu zostało :decayed:

http://www.miasto-info.pl/myslenice/krzyszkowice-samochod-dachowal-na-zakopiance

jak się nic nie stało to dobrze, ale niech lepiej trochę poudają bo mogą liczyć na spore odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czyt. kierowcy

Pewnie o tym wiedzą :)[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 22:37_________________________________________________Tutaj jest wypadek ale z innej beczki (1:13s) :decayed:

Opublikowano

Pewnie o tym wiedzą :)

taaa, na pewno :)

wszyscy wszystko wiedzą :wink4:

Pablo, jak to Twój dobry kumpel to mu o tym powiedz, na nowe auto spokojnie starczy

Opublikowano

weź jutro jedną do bagażnika :gwizdanie: :wink4:

wezmę, ale jutro od "rana" jestem w pracy

a od 14 - 19 nie bede miał czasu żeby Ci je pokazać

ja mu pokaże :naughty:
Opublikowano

Dzisiaj przyjechały nam najnowsze Samsungi Ledy 3D, jak odpaliłem na takim 55" grę Batmana na ps3 zrobioną w 3D i do tego okulary specjalne samsunga to końcowy efekt rozpierd.. system :kox: :kox: :kox:

Taki telewizorem "tylko" 12999zł :decayed:

A tymczasem uciekam bo idę pociupać w tego Batmana na swoim Soniaku, okulary również pożyczone :D:decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 22:45_________________________________________________

Pewnie o tym wiedzą :)

taaa, na pewno :)

wszyscy wszystko wiedzą :wink4:

Pablo, jak to Twój dobry kumpel to mu o tym powiedz, na nowe auto spokojnie starczy

Ok jutro mu o tym powiem i będzie wiedział co robić :wink4:

Opublikowano

RNSa nie ma :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.