Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sokoł chyba coś z cena sie pomieszało bo nie uwierze ze ta audiola ma tyle kosztowac :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki za spota ludziska :good: Jurek lex miażdży system :kox: :kox:

Opublikowano

Sokoł chyba coś z cena sie pomieszało bo nie uwierze ze ta audiola ma tyle kosztowac :gwizdanie:

niestety tyle już kosztują

zostało wyprodukowanych 224 sztuki

to jest drogowa wersja B-grupowej S1

z tym że drogowa wersja miała 306 koni, a rajdówka 600-750 KM :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lekka przesada :gwizdanie: nie wiem jakim trzeba być napaleńcem aby dac za takie auto ponad pół miliona złotych :cool1:

Opublikowano

Jak bylo widac a raczej nie widac nie dalem rady wpasc na spota :( Moze nastepnym razem.

Opublikowano

Jak bylo widac a raczej nie widac nie dalem rady wpasc na spota :( Moze nastepnym razem.

daj mi znać jak będziesz w kraku ;)

numer masz na PW :wink4:

Opublikowano

weź jutro jedną do bagażnika :gwizdanie: :wink4:

wezmę, ale jutro od "rana" jestem w pracy

a od 14 - 19 nie bede miał czasu żeby Ci je pokazać

Ty nie masz mi ich pokazać tylko mi je przymierzyć małolat :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jakies pytania???

http://studio.wp.pl/mid,172193,wideo.html[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 01:05_________________________________________________i prawdziwy killer

http://studio.wp.pl/i,1000KM-audi-A100-948,mid,172204,wideo.html

Opublikowano

Ja mam tylko jedno pytanie

Dlaczego Ty jeszcze nie śpisz Brutusie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cieniasy hehehehhe :decayed:

Opublikowano

Jest kasa-> jest zabawa :wink4::good:

Opublikowano

Przy tym nurkowaniu, chyba zajebal zderzakiem o tor.. :polew::decayed:

Opublikowano

jakies pytania???

http://studio.wp.pl/mid,172193,wideo.html[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 01:05_________________________________________________i prawdziwy killer

http://studio.wp.pl/i,1000KM-audi-A100-948,mid,172204,wideo.html

Czas 9,48s robi wrażenie :shocked: bez napędu na 4 koła żadne auto takiego wyniku nie osiągnie.

Opublikowano

Dzisiaj przyjechały nam najnowsze Samsungi Ledy 3D, jak odpaliłem na takim 55" grę Batmana na ps3 zrobioną w 3D i do tego okulary specjalne samsunga to końcowy efekt rozpierd.. system :kox: :kox: :kox:

Wszystko pięknie , fajnie tylko mam pytanie : Kiedy Ty zmądrzejesz :decayed: :decayed: :decayed:

żartuje :wink4: , fajnie że jest coś co Cię tak cieszy :good::evil:

Pamiętasz o mnie? Jutro dzwonię o 14 :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 01:13_________________________________________________

Przy tym nurkowaniu, chyba zajebal zderzakiem o tor.. :polew::decayed:

amory miał padnięte :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj przyjechały nam najnowsze Samsungi Ledy 3D, jak odpaliłem na takim 55" grę Batmana na ps3 zrobioną w 3D i do tego okulary specjalne samsunga to końcowy efekt rozpierd.. system :kox: :kox: :kox:

Wszystko pięknie , fajnie tylko mam pytanie : Kiedy Ty zmądrzejesz :decayed: :decayed: :decayed:

żartuje :wink4: , fajnie że jest coś co Cię tak cieszy :good::evil:

Pamiętasz o mnie? Jutro dzwonię o 14 :gwizdanie:

Tak pamiętam :wink4:

Jak będzie odpowiednia osoba to zadziałamy :gwizdanie:

Ok czas iść wcześniej w kimę także dzisiaj nie gaszę :decayed:

:hi:

Opublikowano

dzięki :naughty:

załatw na piątek te okulary , wpadnę zobaczyć jaki efekt :wink4:

Opublikowano

jakies pytania???

http://studio.wp.pl/mid,172193,wideo.html[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 01:05_________________________________________________i prawdziwy killer

http://studio.wp.pl/i,1000KM-audi-A100-948,mid,172204,wideo.html

Kerczi jeszcze mało widziałeś :wink4:

Opublikowano

ale wydymał motora :decayed:

dobrej nocki :hi:

Opublikowano

Siema Panowie :hi:

Kiedyś widziałem bialą BMW napęd na tył i robiła coś koło 6.50 na 1/4, wystrzelała porostu jak z procy, filmiku szukałem już kilka razy ale puki co nie udało mi się go znaleźć od nowa

Opublikowano

jakies pytania???

http://studio.wp.pl/mid,172193,wideo.html[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 01:05_________________________________________________i prawdziwy killer

http://studio.wp.pl/i,1000KM-audi-A100-948,mid,172204,wideo.html

Kerczi jeszcze mało widziałeś :wink4:

daje radę

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.