Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 18:33_________________________________________________http://sportaud.vot.pl/viewtopic.php?t=1254

mówiłem na spocie o Kurzym co mu na testach s4 ulali, i ze rs6 sprzedaje. Patrzcie kto kupił :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
http://www.koraszewski.com/grafika/galerie/galeria_sqs1/index.html[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 20:06_________________________________________________http://www.ableitet.no/twentyS1/twentycars.htm
Opublikowano
  • Autor

:good: :good: :good:

Pasowało by na Zime taki tor dorwac :naughty:

Opublikowano

Pany nie opierdaalać się, pisać mi tu :gwizdanie: :decayed:

Dobranoc :hi:

:polew:

Opublikowano

Pamiętacie :rolleyes:

Może nagralibyśmy coś nowego :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pamiętacie :rolleyes:

Może nagralibyśmy coś nowego :naughty:

:polew: ale produkcja :naughty: z biegiem lat to :thumbdown: ale na owe czasy to było :good: i historyczne auta i użytkownicy :wink4:

jestem za czymś nowym :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Hhahah kreceni bączków było :kox: :kox: :kox:

Panowie, planujemy wyjazd do Bukowiny tatrzańskiej 28-30 Października 2011 ktoś sie piszę ? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pamiętacie :rolleyes:

Może nagralibyśmy coś nowego :naughty:

:polew: ale produkcja :naughty: z biegiem lat to :thumbdown: ale na owe czasy to było :good: i historyczne auta i użytkownicy :wink4:

jestem za czymś nowym :wink4:

Dokładnie te czasy :kox:

Ile było wtedy B5tek :kox::naughty: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:13_________________________________________________

Panowie, planujemy wyjazd do Bukowiny tatrzańskiej 28-30 Października 2011 ktoś sie piszę ? :naughty:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

:mysli:

:mysli:

Opublikowano

To trza się w końcu ustawić na jakiegoś konkret spota i kręcimy :kox:

Ja kurde znowu w niedzielę po meczu mam zebranie i nie wiem czy się wyrobię na spota :disgust:

Opublikowano

Ile było wtedy B5tek :kox: :naughty

Teraz też może by się nazbierało coś ja naliczyłem 5 jak narazie

Opublikowano

:mysli:

:mysli:

Odpisywałbyś na gg :tongue4:

Opublikowano

Ile było wtedy B5tek :kox: :naughty

Teraz też może by się nazbierało coś ja naliczyłem 5 jak narazie

Ze starych zostałem ja, Themon, Pablo, Brunonh, Biedruch...

Z nowych Ty, Transit, Gruszka i pewnie kogoś pominąłem :rolleyes:

Jeszcze jest zlota1977 i OGr :)

Opublikowano

co do filmu, to ja się umówiłem wstępnie z moim znajomym, że zrobi mi filmik mojej b2-ki

tu jego ostatnio produkcja

2 Zlot Cultstyle.pl Klasyczny.com Wilcze Laski 2011

być może zająłby się też tematem spota A4

Opublikowano

Ile było wtedy B5tek :kox: :naughty

Teraz też może by się nazbierało coś ja naliczyłem 5 jak narazie

Ze starych zostałem ja, Themon, Pablo, Brunonh, Biedruch...

Z nowych Ty, Transit, Gruszka i pewnie kogoś pominąłem :rolleyes:

Ogr jeszcze ale rzadko jeździ po urodzeniu dzieciaka.

Ktoś by się jeszcze znalazł :naughty:

Biedruch ma chyba A6 C5 teraz, zresztą z rok go nie było na spocie :thumbdown: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 18:37_________________________________________________

co do filmu, to ja się umówiłem wstępnie z moim znajomym, że zrobi mi filmik mojej b2-ki

tu jego ostatnio produkcja

2 Zlot Cultstyle.pl Klasyczny.com Wilcze Laski 2011

być może zająłby się też tematem spota A4

za***isty filmik trzeba przyznać :good:

Ale beke miałem w 5:25s, dziadek z Żubrem :kox::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.