Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale trzeba przyznać, że lepiej grali :afro:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem , nie widziałem.

poważnie ruscy lepiej grali? czy mieli farta?

Opublikowano

ruscy lepiej grali, a myślałem, że holendrzy będą mistrzami ;(

Opublikowano

ruscy lepiej grali, a myślałem, że holendrzy będą mistrzami ;(

Też tak myślałem cholera, ale muszę się zgodzić że te młodziki z rosji dają radę, a na marginesie średnia wieku w reprezentacji rosji to 23 lata :shocked:
Opublikowano
  • Autor

Cuber ale pasiaki pokazały, śmiech na sali :polew: :polew:

jak byś widział mecz to byś zupełnie coś innego powiedział :gwizdanie:

Waski, nie zapomnij silniczka na dzisiejszego spota :notworthy:

Opublikowano

Cuber a czy to ważne?

wczoraj usłyszałem fajne hasło

lepiej mądrze stać niż głupio biegać , ot i wszystko w temacie

co jak co ale z jakimś szachtiorem to powinni dać radę :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

lepiej mądrze stać niż głupio biegać , ot i wszystko w temacie

hmmm Trzeniek jesteś nie w porządku bo po pierwsze nie widziałes meczu a po drugie wysnuwasz jakieś dziwne tezy........

zauważmy tylko tyle ze cały szachitor czy jak go zwał tak go zwał sa w srdoku sezonu a Ci w Srodku ale urlopów....grali w

10-ciu to raz, dwa bramka padła z 3 metrowego spalonego... choc nie zmienia faktu to wszystko ze mogli spokojnie wygrać mecz.

zresztą zobaczymy występy kolegów zza miedzy w pucharach :gwizdanie:

Opublikowano

Grzesiek..

meczu nie widziałem - powód oczywisty :decayed:

wynik poszedł w świat

1 - Co to w ogóle jest za drużyna ten Szachtar tfffu Szachtior? Pierwszy raz w życiu słyszę że coś takiego istnieje :decayed:

2 - Pomyłki sędziów się zdarzały , zdarzają i będą zdarzać.

3 - Ten koleś który dostał czerwoną kartkę jest boski :naughty:

4 - Mam nadzieję że się odkują :th: zawsze to więcej miasto zarobi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co to w ogóle jest za drużyna ten Szachtar tfffu Szachtior? Pierwszy raz w życiu słyszę że coś takiego istnieje

sorry za OT ale nie mogłem sie powstrzymać i musze Ci przypomniec Traktorzystów z Valerengi czy jak to sie tam pisze o których nikt nie słyszał :gwizdanie: no i drugich pastuchów z Tibilisi :naughty:

Opublikowano

Cuber... różnica polega na tym iż byli to mistrzowie swoich krajów a Szachtior tak jak i Twoja drużyna wskoczyła w te rozgrywki na krzywy ryj - sorry , nie mogłem się powstrzymać :decayed:

Podziękujcie Groclinowi i Śląskowi Wrocław

albo wystarczy że podziękujecie Drzymale :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mistrzami Gruzji :polew:

Opublikowano

Kubica 5 :th: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 15:38 _________________________________________________I 2 w kwalifikacji generalnej

Opublikowano

mistrzami Gruzji :polew:

chłopie a coś Ty chciał , widzisz jaki jest poziom polskich kopaczy....

pokazali na euro...

Opublikowano

Jak na możliwości bolidu jakie dzisiaj miał to niezły wynik.

Heidfeld był 13 i stracił ponad 60 s do zwycięzcy.

Opublikowano
  • Autor

chłopie a coś Ty chciał , widzisz jaki jest poziom polskich kopaczy....

pokazali na euro...

sam sobie teraz odpowiedziałes własnie na swojego posta wczesniejszego :wink4:

dobra koniec tego tematu tutaj [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 15:43 _________________________________________________dobra Panowie, widzimy sie na spocie :th:

Opublikowano

nie ma tak dobrze Cuber :decayed:

Lepiej przegrać z mistrzem gruzji

niż z 11 drużyną ligi białoruskiej :decayed:Shakhtyorem Soligorsk :naughty:

do zobaczenia na spocie :th:

Opublikowano
  • Autor

Shakhtyorem Soligorsk

mistrz 2005 i 3 miejsce w zeszłym roku :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra , koniec już :decayed:

przegraliście z kelnerami i nic tego nie zmieni

żeby nie było , Wisła też się dała ogolić kelnerom :decayed:

Słuchajcie a może jakiś grill dzisiaj?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spota wszystki oraz koledze z Niemiec za wizyte :th:

text dnia : zaraz przyjdą kurw-y i bedzie ruchanie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no dzisiaj w ogóle był konkret , śmiechu było co nie miara :decayed:

Grzesiek dzięki za podwózkę :decayed:

Themon dzięki za zmagazynowanie części :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.