Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

np. ostatnio serwo nie działa(chyba tak sie to nazywa), podczas jazdy wyłącza sie turbina trzeba wtedy zgasić samochód i odpalić i działa wtedy normalnie na jakiś czas....

mmmmmmmmmmmmm to jest taki czujnik k**wa zapomniałem jak sie zwie :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za dużo :drunk:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łapie Ci chyba tryb awaryjny, pewnie coś masz z ciśnieniem doładowania, na początek zrób logi.

Opublikowano

no tak ale na spota możesz podjechać :gwizdanie:

Opublikowano

aha i jeszcze nieraz włącza sie kontrola trakcji tak bez przyczyny i obroty maleją i nie da sie przyspieszyć ani nic....

mam te auto już 1,5 roki i kompletnie nic sie nie działo a teraz to niewiem co mu jest...

Opublikowano

podjedz pogadamy doradzimy :)

Opublikowano
  • Autor

aha i jeszcze nieraz włącza sie kontrola trakcji tak bez przyczyny i obroty maleją i nie da sie przyspieszyć ani nic....

mam te auto już 1,5 roki i kompletnie nic sie nie działo a teraz to niewiem co mu jest...

przyjedz na spota jutro , zobaczymy podeponiemy VAG-a i bedziemy co nieco wiecej wiedziec :decayed:

Opublikowano

Cuber żyje :) i powiem Ci że rano nawet tragedii nie było :wink4:

Opublikowano

waski odejdz od tegoo kompa, ile mozna na forum siedziec :polew::D

Opublikowano

Panowie ja też chętnie na sesje bym się zalapał :decayed:

.....

Ja tez, ja tez ;):dziura::banan2:

Jak bedzie slonecznie to mozemy probic fotki w podczerwieni:

Infrared_road_by_Castillion.jpg

Opublikowano

waski odejdz od tegoo kompa, ile mozna na forum siedziec :polew::D

a co ma innego robić.uzależnienie po woli :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 19:59 _________________________________________________

Panowie ja też chętnie na sesje bym się zalapał :decayed:

.....

Ja tez, ja tez ;):dziura::banan2:

Jak bedzie slonecznie to mozemy probic fotki w podczerwieni:

Infrared_road_by_Castillion.jpg

niezłe zdjęcie.Oglądam wianki na Onecie i troszkę kicha jak na razie

Opublikowano
  • Autor

A My tu z Jarko własnie spożywamy alkohol , a za chwile idziemy na wianki zobaczyć te sztuczne ognie :th: a potem oczywiscie wódeczka w centrum :decayed:

Opublikowano

Panowie dzisiaj na Dietla spotkałem R8 :cool1:

7040f0cfedab3dd7.jpg

Opublikowano
  • Autor

To samo R8 widzielismy z Trzeniem na BP w borku :naughty:

Opublikowano

Co to za kraj z literka "L" ? Raczej nie Litwa oni maja "LT"

Opublikowano
  • Autor

Co to za kraj z literka "L" ? Raczej nie Litwa oni maja "LT"

cheba Luxemburk :naughty:

Opublikowano

Cuber ale pasiaki pokazały, śmiech na sali :polew: :polew:

A Holandia też rewelacji na razie nie ma, mam nadzieję że w drugiej połowie coś będzie lepiej :chytry:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:37 _________________________________________________

Jeżdzi sie okej :kox: ale dalej kurfa mi coś stuka, jak byłem pewny ze amor to jednak nei tylko On.... na spocie panowie bedziemy jeździć u mnei w bagazniku i słuchac co tak napierd..... :gwizdanie:

no u mnie też coś stuka, także pakujemy do bagażnika pabla i niech słucha :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:40 _________________________________________________jebane ruski wrrrrrrr.....
Opublikowano

Cuber ale pasiaki pokazały, śmiech na sali :polew: :polew:

A Holandia też rewelacji na razie nie ma, mam nadzieję że w drugiej połowie coś będzie lepiej :chytry:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:37 _________________________________________________

Jeżdzi sie okej :kox: ale dalej kurfa mi coś stuka, jak byłem pewny ze amor to jednak nei tylko On.... na spocie panowie bedziemy jeździć u mnei w bagazniku i słuchac co tak napierd..... :gwizdanie:

no u mnie też coś stuka, także pakujemy do bagażnika pabla i niech słucha :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:40 _________________________________________________jebane ruski wrrrrrrr.....

Truegre ja wiem ze lubisz siedzieć i rezać w bagaznikach ale mnie nie mieszaj w swoje sprawy :wink4::decayed:

Opublikowano

ruski zagonili holendrow :decayed:

Opublikowano

co to się dzieje na tych mistrzostwach? :mysli:

Rusy wygrały , tury wygrały ....

ehhh buki nieźle kasy zgarnęły :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.