Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

np. ostatnio serwo nie działa(chyba tak sie to nazywa), podczas jazdy wyłącza sie turbina trzeba wtedy zgasić samochód i odpalić i działa wtedy normalnie na jakiś czas....

mmmmmmmmmmmmm to jest taki czujnik k**wa zapomniałem jak sie zwie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość danielo89prezes

aha i jeszcze nieraz włącza sie kontrola trakcji tak bez przyczyny i obroty maleją i nie da sie przyspieszyć ani nic....

mam te auto już 1,5 roki i kompletnie nic sie nie działo a teraz to niewiem co mu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze nieraz włącza sie kontrola trakcji tak bez przyczyny i obroty maleją i nie da sie przyspieszyć ani nic....

mam te auto już 1,5 roki i kompletnie nic sie nie działo a teraz to niewiem co mu jest...

przyjedz na spota jutro , zobaczymy podeponiemy VAG-a i bedziemy co nieco wiecej wiedziec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja też chętnie na sesje bym się zalapał :decayed:

.....

Ja tez, ja tez ;):dziura::banan2:

Jak bedzie slonecznie to mozemy probic fotki w podczerwieni:

Infrared_road_by_Castillion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waski odejdz od tegoo kompa, ile mozna na forum siedziec :polew::D

a co ma innego robić.uzależnienie po woli :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 19:59 _________________________________________________

Panowie ja też chętnie na sesje bym się zalapał :decayed:

.....

Ja tez, ja tez ;):dziura::banan2:

Jak bedzie slonecznie to mozemy probic fotki w podczerwieni:

Infrared_road_by_Castillion.jpg

niezłe zdjęcie.Oglądam wianki na Onecie i troszkę kicha jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A My tu z Jarko własnie spożywamy alkohol , a za chwile idziemy na wianki zobaczyć te sztuczne ognie :th: a potem oczywiscie wódeczka w centrum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo R8 widzielismy z Trzeniem na BP w borku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kraj z literka "L" ? Raczej nie Litwa oni maja "LT"

cheba Luxemburk :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ale pasiaki pokazały, śmiech na sali :polew: :polew:

A Holandia też rewelacji na razie nie ma, mam nadzieję że w drugiej połowie coś będzie lepiej :chytry:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:37 _________________________________________________

Jeżdzi sie okej :kox: ale dalej kurfa mi coś stuka, jak byłem pewny ze amor to jednak nei tylko On.... na spocie panowie bedziemy jeździć u mnei w bagazniku i słuchac co tak napierd..... :gwizdanie:

no u mnie też coś stuka, także pakujemy do bagażnika pabla i niech słucha :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:40 _________________________________________________jebane ruski wrrrrrrr.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ale pasiaki pokazały, śmiech na sali :polew: :polew:

A Holandia też rewelacji na razie nie ma, mam nadzieję że w drugiej połowie coś będzie lepiej :chytry:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:37 _________________________________________________

Jeżdzi sie okej :kox: ale dalej kurfa mi coś stuka, jak byłem pewny ze amor to jednak nei tylko On.... na spocie panowie bedziemy jeździć u mnei w bagazniku i słuchac co tak napierd..... :gwizdanie:

no u mnie też coś stuka, także pakujemy do bagażnika pabla i niech słucha :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:40 _________________________________________________jebane ruski wrrrrrrr.....

Truegre ja wiem ze lubisz siedzieć i rezać w bagaznikach ale mnie nie mieszaj w swoje sprawy :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...