Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

podobno w kraku kropiło :naughty:

w zachodnio-północnym i troszke na wschodzie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a gdzie to byłes ??

Opublikowano

jak jedziesz igłomską od huty w strone sandomierza, mijasz pętle tramwajową, potem wiadukt i jest taka długa prosta, na tej prostej po prawej są wózki widłowe i za tymi wózkami widać z drogi częsc tej huty

ogólnie fajne miejsce, jeszcze tak bardzo nie rozgrabione, troche połaziłem, ale bałem sie zapuszczac do środka tych budynków bo nie wygladaja najpewniej a ja byłem sam, chociaz w środku by napewno fajne zdjecia porobił :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm no to Sokol daj znac is ie tam podjedzie :cool1:

Opublikowano

Kraków , jak tam po burzy ?? Nie ma strat ??

Jak było, przynajmniej we wschodniej częsci kraka to zaraz zapodam fotki i filmiki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak było, przynajmniej we wschodniej częsci kraka to zaraz zapodam fotki i filmiki :kox:

zarazz to taka wielka bakteria :wink4:

Opublikowano

0f2354dc4481a341m.jpg

a59f72ba69718c80m.jpg

a1f851a1eb3fb53fm.jpg

aa7b051235800b79m.jpg

beeb41cf9ba96850m.jpg

443a976a76f9c9f9m.jpg

bc047e8a9dc416c9m.jpg

8abdbf75987fa1b1m.jpg

d84f9244e15e6a5em.jpg

A teraz filmiki :kox:

Kumpel nagrywał takze sorry za tekst :decayed:

Opublikowano

hmmm no to Sokol daj znac is ie tam podjedzie :cool1:

spoko, chetnie pójde tam jeszcze raz :wink4:

to jest to:

http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1066537,2,9.html

ale i tak nie widac wszystkich budowli, no i troche bardziej zarośniete jest

i jeszcze jedna stronka (okolice Krakowa), fajne zdjecia :)

http://odrapanasciana.pl/galerie

szkoda, że tego bonarka juz nie ma :thumbdown:

Opublikowano

Te budowle przypominają klimaty Stalkera :kox:

Opublikowano

hmmm no to Sokol daj znac is ie tam podjedzie :cool1:

spoko, chetnie pójde tam jeszcze raz :wink4:

Ja bedziesz sie wybieral to daj znac, pojedziemy wieksza ekipa :gwizdanie:

w Bonarce tez byly fajne klimaty:

Just_silence_and___by_Castillion.jpg

Opublikowano
  • Autor

Diego fajne foto :naughty:

Opublikowano

Pablo odrazu poznałem że to Ty się śmiejesz na 1szym filmiku :kox:

Opublikowano

Pablo odrazu poznałem że to Ty się śmiejesz na 1szym filmiku :kox:

trudno nie poznać :naughty:
Opublikowano

Jak bedziesz sie wybieral to daj znac, pojedziemy wieksza ekipa :gwizdanie

spoko :th:

Ty Diego ogarniasz temat zdjec robionych w HDR-ze ?

Opublikowano

Ja Kamil jak coś to też chętny na wyprawę w jakieś riuny z aparacikiem ;)

Opublikowano

no to pójdziemy na wyprawe całym gangiem :decayed:

widzicie ile mam odpowiedzi w temacie ? :gwizdanie:

Opublikowano

no to pójdziemy na wyprawe całym gangiem :decayed:

Ja też chetny :decayed:

Opublikowano

no to pójdziemy na wyprawe całym gangiem :decayed:

widzicie ile mam odpowiedzi w temacie ? :gwizdanie:

ile? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mam wiecej fotek, ale musze wykupic dodatkowe miejsce, wtedy wrzuce reszte :cool1

Sokol spróbuj tutaj http://onexposure.net

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.