Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko pamiętam i mam :wink4:

Superowo :th: Pisz na PW kiedy mogę podbić, bo ja aktualnie walę ściany i tylko chwilkami na forum zaglądam :wallbash:

:wallbash: głową :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko pamiętam i mam :wink4:

Superowo :th: Pisz na PW kiedy mogę podbić, bo ja aktualnie walę ściany i tylko chwilkami na forum zaglądam :wallbash:

Remoncik :naughty: Ale sciany walisz nie konwencjonalnie :shocked:
Opublikowano

Ależ tu ludziów dzisiaj czyta ten wątek :przebiegly:

Pisać, nie zwiedzać :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 18:56 _________________________________________________

Jarko pamiętam i mam :wink4:

Superowo :th: Pisz na PW kiedy mogę podbić, bo ja aktualnie walę ściany i tylko chwilkami na forum zaglądam :wallbash:

Remoncik :naughty: Ale sciany walisz nie konwencjonalnie :shocked:

Każdy wali tak jak lubi :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tam wolę :sexinbed:

Opublikowano

Ja tam wolę :sexinbed:

ze ścianą :?::!: :shocked:

Opublikowano

odpisuj a nie głupoty :evil:

Opublikowano

Ja tam wolę :sexinbed:

ze ścianą :?::!: :shocked:

panowie bo robisie wotek jak w Chrzanowskich,tam o zoofilach a tu o stukaczach scian :polew:
Opublikowano

hehehe ten watek jest jedyny w swoim rodzaju :lol1:

Waski, tak niesmialo przypominam i bixenonach dla mnie, daj znac jak cos bedziesz mial. :toon:

Opublikowano

hehehe ten watek jest jedyny w swoim rodzaju :lol1:

Waski, tak niesmialo przypominam i bixenonach dla mnie, daj znac jak cos bedziesz mial. :toon:

Pamiętam :)

Panowie znacie miłą knajpkę na kolację z żoną :mysli:

Opublikowano

Ja tam wolę :sexinbed:

ze ścianą :?::!: :shocked:

panowie bo robisie wotek jak w Chrzanowskich,tam o zoofilach a tu o stukaczach scian :polew:

To chyba przez pogodę, dziwne myśli do głowy przychodzą :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 19:04 _________________________________________________

Panowie znacie miłą knajpkę na kolację z żoną :mysli:

Znamy :cool1:

Opublikowano

proszę o adresy :)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 19:05 _________________________________________________Kto chciał reflektory do A4 po lifcie

Opublikowano

Jaki rejon KR :?:

Opublikowano

hehehe ten watek jest jedyny w swoim rodzaju :lol1:

Waski, tak niesmialo przypominam i bixenonach dla mnie, daj znac jak cos bedziesz mial. :toon:

Pamiętam :)

Panowie znacie miłą knajpkę na kolację z żoną :mysli:

W myślenicach koło cegielni , stary bajka...

tylko piętro -1 :wink4:

Opublikowano

A w Krakowie ,centrum karzimierz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A w Krakowie ,centrum karzimierz :mysli:

Plac Nowy, Studnia mają za***iste jedzonko , polecam :th:

Opublikowano

Ale fajny numer strony :evil:

Opublikowano

Kraków , jak tam po burzy ?? Nie ma strat ??

Opublikowano

Oj duże tylko miejscami ,widziałem golfa z konarem w środku.pilotów zablokowana,dramat objazd za objazdem :(

Opublikowano
  • Autor

No Ja akurat mialem to szczęscie i przez południe Kraka nie przeszła burza :evil:

za to na Zakopianskiej był nieprzyjemny wypadek przez co zakopianka była zablokowana( skrzyżowanie zakopiańskiej i zbrojarzy) przyczyna....czerwone światło :gwizdanie:

Opublikowano

podobno w kraku kropiło :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.