Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Facet dzień w dzień przychodził po pracy zalany w trupa.

Żona rozmawia z koleżanką i żali się w związku z tym problemem:

-Mój stary po pracy dzień w dzień pije z kolegami i przychodzi do domu zalany w trupa.

- Jak przyjdzie do domu pijany i będzie spał rozbierz go i delikatnie wsuń mu na palcu prezerwatywę w du...ę, ale tak żeby trochę wystaało.

- I co - to pomoże??

-Zobaczysz.

Mąż przyszedł jak zwykle zalany i żona zrobiła tak jak koleżanka proponowała.

Na drugi dzień kilka minut po skończonej pracy mąż wraca trzeźwy do domu i siada do obiadu.

Żona zszokowana mówi:

-A coTty dzisiaj tak wcześnie i w ogóle trzeźwy? Koledzy Cię olali?

- JA NIE MAM ŻADNYCH KOLEGÓW!!!!:

:decayed:

:polew:

Deszcz pada już trzeci dzień.

Teściowa ma chyba depresję... ciągle patrzy w okno.

Jeżeli jutro nie przestanie, chyba będę musiał wpuścić ją do domu.

:wink:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na grilla dziś w ogrodzie u mnie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jak tego używałem to korzystałem z Nokii E51 z zewnętrznym gps nie pamiętam jakim

pytam bo rozbierznosci moga byc spore, mam cos zblizonego do RACELOGICA (10Hz GPS ) wiec dosc dokladnie to pokazuje . @nex Twoje czasy do 0-100 i do 140 porownywalne z A42.0TDI po chipie (po 100 zacznie CI troche odjezdzac) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: łooooo panie ale tu dziko :co: ​ gdzie ten pasek co można zawsze kliknąć w swoje posty albo tematy w których się pisało ?


coś znalazłem ale nie da się przejść do swojego postu w temacie tylko wywala na początek wątku :thumbdown: zawsze tak sobie patrzyłem co nowego w temacie po moim wpisie. Grzebie dalej może gdzieś znajdę jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan masz wszystko w profilu na dole w kolumnie, później jak wejdziesz w temat lub posty to dajesz na szare tło jak pisze np spoty Krakowskie i Cię przekierowuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan masz wszystko w profilu na dole w kolumnie, później jak wejdziesz w temat lub posty to dajesz na szare tło jak pisze np spoty Krakowskie i Cię przekierowuje :wink:

Jeszcze chwile temu jak tak robiłem to przekierowywało mnie na pierwszą stronę...

hehehe jak na FB możemy sobie posty nagradzać ala LIKE`m :jerk::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna dostałem lajka i mam +1 do reputacji :cool: tylko muszę jeszcze znaleźć co ona takiego daje. Jedno jest pewne... czas, który jutro poświęcę w pracy na poznawanie wszystkich nowych bajerów zrekompensuje piątkowy brak forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz juz +2 :decayed:

a z reszta.. lap jeszcze kolejne dwa, tylko niech Ci sie w d*pie nie poprzewraca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna dostałem lajka i mam +1 do reputacji :cool: tylko muszę jeszcze znaleźć co ona takiego daje. Jedno jest pewne... czas, który jutro poświęcę w pracy na poznawanie wszystkich nowych bajerów zrekompensuje piątkowy brak forum :naughty:

Pierwszego masz odemnie [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...