Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie jeszcze co to kilka? Bo dla mnie kilka to 3 :)

Ale kilka to tez może być 10

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mowilem 6 to kilka, KERCZI nie chce przurobic ja mam inne stanowisko i szukam pracowników w imieniu Szefa, dlaczego Wy tylko umiecie krytykować, nie jestes zainteresowany nie komentuj, Cuber z calym szacunkiem ale Ty za pincet to z domu nie wychodzisz :)

Opublikowano

BOSERON a po co ta spina jakbyś nowy tu był?

Opublikowano

moze i lepiej rozwozic soczki z marchewki ale tu masz luźny grafik dopasowany indywidualnie, pracujesz kiedy chxesz i ile chcesz, a kasa podobna

Kerczi ja sie nie spinam :)

Kerczi ja sie nie spinam :)

Opublikowano

Widać właśnie,

Loża szyderców jak zawsze i do każdego a Ty spinasz poslady jakbyś co dopiero się zarejestrował na forum. Nawet nie wiem co to za praca i jaka płaca wiec nie swiruj

Byś wrócił do AUDI bo wrazliwys się zrobił odkąd wsiadłes do BMW ;)

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

dobra nie bylo tematu, ktos tu kiedys pisal ze szuka pracy wiec napisalem propozycje, Karol relax, bez spinki

wlasnie dawno mnie na spocie nie bylo i zapomniałem ze Tu tylko Pablo poważne tematy wrzuca :)

Edytowane przez boseron

Opublikowano
  • Autor

Boseronek, nie przesadzajmy z tym pińcet.....

200 zł / 6 = 33,33 zł za godzinę wobec czego bez dodatkowych kosztów jest to super stawka ( w którą nie bardzo chce mi się wierzyć ;) )


czyli pracując codziennie po 6 godzin masz 6 tys zł wypłaty za miesiąc ! czyli za***iście stad tez napisałem ze tez bym poszedł :naughty:

Opublikowano

Pany No i stało się, dołączyłem do grona panów którzy zdradzili markę...

reju8uqy.jpg

Malutki przebieg, duże w porównaniu do a4 auto, myśle ze z dwa lata się pociesze. Oczywiście na nowy sezon obowiązkowo większa felga musi wpaść na latko. Tak nie ma się do czego doczepić. We wtorek przylansuje się na spota...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano
  • Autor

Kerczi i tak Ci nie wierzę :)

Opublikowano

Kerczi i tak Ci nie wierzę :)

Why? Chciałem coś w końcu taniego w eksploatacji...i coś co mało pali a nie 12litorw.

Pany sprzedam iPada Mini, 16GB gwiezdną szarość jak nowy, noszony w etui...jakby ktoś coś gdzieś...

Opublikowano

Kerczi niemożliwe, Ty i Opel to jak Gruszka i android :decayed:

a tak z innej beczki jako ze powrót do Audi ....nie jest wykluczony co bym sie mniej spinał ( patrz Kerczi ) :) mysle o czymś takim

http://otomoto.pl/audi-a8-C34212644.html

podobno 4.2 lepsze od 3.7 jeżeli chodzi o lpg , spalanie takie samo a osiągi zdecydowanie lepsze, na co zwracać uwage w wyborze takiego A8, jak tam automatyczne skrzynie zeby nie okazało sie ze słabe jak w X3 ( drugi raz dokładać do skrzyni mi sie nie uśmiecha) no i w końcu ile taki potwór pali tego gazu 20-25l ?

aha wersja long różni sie tylko długością czyj eszcze czymś ? jakie koszty eksploatacji w takim wózku pewnie wysokie jak sie coś spier....i

Edytowane przez Cuber

Opublikowano

No niestety musiałem kupić coś niskobudżetowego bo mamy teraz trochę wydatków...

Opublikowano
  • Autor

Boseronek popraw linka......... Na c**j Ci A8 ?

Opublikowano

ale że co Corse kupiłeś :huh:

Opublikowano

BOSERON kupuj już na dużej mordzie, szkoda pchać kasę w przejsciowke...

Opublikowano
  • Autor

oki poprawiłem

Opublikowano

juz bangla, a taaaaak dla wygody.....bo jeszcze nie miałem a podobno kazdy kto wsiądzie do a8 nie chce juz nic innego...... skoro Tranzit wsiadł do wygodnego wózka to i ja mogę :)

pozwole sobie zauważyć ze strasznie spadły z ceny te a8 , kiedyś kosztowały krocie a dziś 30-40k mozna kupić

Opublikowano

Tylko ze w tej kwocie takie auto ma już przelotu z 400-500tysi

Mama mnie kiedyś uczyła ze stare to są dobre kobiety i wino ;)

Opublikowano
  • Autor

Ale Nasz Kochany Boski lubi przecież dokładac sporo kasy do Swoich samochodów :)

Opublikowano

no tak Karol tylko ze na dużej kosztuje 70 k no chyba ze przeróbke trafisz taką jak ten egzemplarz z 2002 roku

http://allegro.pl/audi-a8-d3-4e-i4521560457.html

choć bardziej zalezy mi na stanie technicznym niz na tym czy ma grill dzielony czy cały


no własnie Cuber tego sie obawiam zeby sie znowu nie wj***ć w mine , ale luxus kosztuje :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.