Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej tak sie kończy...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz jak mawiają ??....głodnemu chleb na myśli :grin:

Opublikowano

Siema :hi::kawa:

ja wiem wszystko

No to dajesz bosek... Mom bramkę przestrzenną o długości 25,5m, na której podwieszam 3 sieci C95-C i 2 sieci Ywsc120-2C-M przy czym dwie sieci C95-C mają kotwienie środkowe na omawianej bramce. Przeloty po 62m na prostej. Dwa podwieszenia, a reszta wsporniki. Jakie będą siły na fundamencie zakładając III strefę wiatrową? :whistling::naughty:

Co do feli fantowskiego to mówił, że takie by mu siadły

1576_Duze_felgi_to_podstawa.jpg

:naughty::naughty:

Opublikowano

siła na fundamecie będzie jak ...uj oczywiście zależy jeszcze co chcesz łapać w te sieci

Opublikowano

Siema :hi::kawa:

ja wiem wszystko

No to dajesz bosek... Mom bramkę przestrzenną o długości 25,5m, na której podwieszam 3 sieci C95-C i 2 sieci Ywsc120-2C-M przy czym dwie sieci C95-C mają kotwienie środkowe na omawianej bramce. Przeloty po 62m na prostej. Dwa podwieszenia, a reszta wsporniki. Jakie będą siły na fundamencie zakładając III strefę wiatrową? :whistling::naughty:

Co do feli fantowskiego to mówił, że takie by mu siadły

1576_Duze_felgi_to_podstawa.jpg

:naughty::naughty:

Pewnie Boseron nie będzie znał odpowiedzi na Twoją łamigłówke, natomiast wie kiedy będzie mógł użyć Środków Przymusu Bezpośredniego lub broń palną, także tego... Ja bym za wysoko nie podskakiwał :naughty:

ABG

Opublikowano

Pewnie Boseron nie będzie znał odpowiedzi na Twoją łamigłówke,

eee daj mu szansę... może wreszcie ma jakieś zajęcie w robocie i liczy :decayed:

Opublikowano

No to dajesz bosek... Mom bramkę przestrzenną o długości 25,5m, na której podwieszam 3 sieci C95-C i 2 sieci Ywsc120-2C-M przy czym dwie sieci C95-C mają kotwienie środkowe na omawianej bramce. Przeloty po 62m na prostej. Dwa podwieszenia, a reszta wsporniki. Jakie będą siły na fundamencie zakładając III strefę wiatrową? :whistling::naughty:

Kolega znajomego sąsiada będzie wiedział :decayed:

Opublikowano

Kolega znajomego sąsiada będzie wiedział

:grin::grin:

Opublikowano

No to dajesz bosek... Mom bramkę przestrzenną o długości 25,5m, na której podwieszam 3 sieci C95-C i 2 sieci Ywsc120-2C-M przy czym dwie sieci C95-C mają kotwienie środkowe na omawianej bramce. Przeloty po 62m na prostej. Dwa podwieszenia, a reszta wsporniki. Jakie będą siły na fundamencie zakładając III strefę wiatrową? :whistling::naughty:

Kolega znajomego sąsiada będzie wiedział :decayed:

[emoji1][emoji1][emoji1]

Opublikowano

PABLO, co z tym twoim sąsiadem co kupił od górali tą białą Audi a4 b8 z różnymi VINami?? Jaki był finał?

Opublikowano

dzien dobry

bodowp musze Cie zaskoczyc, studiowalem mechanike wytrzymalosciową materiałów na Politechnice Krakowskiej i takie zadania trzaskalem w przerwach miedzy zajeciami ;) obliczenia sil dzialajacych na fundament..... to dziecinnie proste :) w koncu tytul mgr inż do czegos zobowiazuje.... niestety nie pracuje jak wiesz w swoim zawodzie ale chetnie wyciagne stare notatki i policze z nudow w pracy ;)

Kerczi ktora Kasia?

Opublikowano

dzien dobry

bodowp musze Cie zaskoczyc, studiowalem mechanike wytrzymalosciową materiałów na Politechnice Krakowskiej i takie zadania trzaskalem w przerwach miedzy zajeciami ;) obliczenia sil dzialajacych na fundament..... to dziecinnie proste :) w koncu tytul mgr inż do czegos zobowiazuje.... niestety nie pracuje jak wiesz w swoim zawodzie ale chetnie wyciagne stare notatki i policze z nudow w pracy ;)

Kerczi ktora Kasia?

Kasia M

Opublikowano

PABLO, co z tym twoim sąsiadem co kupił od górali tą białą Audi a4 b8 z różnymi VINami?? Jaki był finał?

Jak twierdzi sprawa ciągnie się już 9 miesięcy z niemiecką policją i nie chcą mu oddać auta :decayed:

Sprawa w sądzie.

Jeździł kilka miesięcy mazdą 323 a teraz kupił E36 z gazem :kox:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4957282260#

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

dzien dobry

bodowp musze Cie zaskoczyc, studiowalem mechanike wytrzymalosciową materiałów na Politechnice Krakowskiej i takie zadania trzaskalem w przerwach miedzy zajeciami ;) obliczenia sil dzialajacych na fundament..... to dziecinnie proste :) w koncu tytul mgr inż do czegos zobowiazuje.... niestety nie pracuje jak wiesz w swoim zawodzie ale chetnie wyciagne stare notatki i policze z nudow w pracy ;)

Kerczi ktora Kasia?

Boseron, a nie mechanikę budowli i wytrzymałość materiałów?? Również skończyłem PK i u mnie tak te przedmioty się nazywały
Opublikowano

dzien dobry

bodowp musze Cie zaskoczyc, studiowalem mechanike wytrzymalosciową materiałów na Politechnice Krakowskiej i takie zadania trzaskalem w przerwach miedzy zajeciami ;) obliczenia sil dzialajacych na fundament..... to dziecinnie proste :) w koncu tytul mgr inż do czegos zobowiazuje.... niestety nie pracuje jak wiesz w swoim zawodzie ale chetnie wyciagne stare notatki i policze z nudow w pracy ;)

Kerczi ktora Kasia?

A to przepraszam Pana konstruktora za taką prostą łamigłówkę ;)

Opublikowano
  • Autor

Siemka w Piateczek :)

Ktoś coś dziś wieczorem ?

Opublikowano

dzien dobry

bodowp musze Cie zaskoczyc, studiowalem mechanike wytrzymalosciową materiałów na Politechnice Krakowskiej i takie zadania trzaskalem w przerwach miedzy zajeciami ;) obliczenia sil dzialajacych na fundament..... to dziecinnie proste :) w koncu tytul mgr inż do czegos zobowiazuje.... niestety nie pracuje jak wiesz w swoim zawodzie ale chetnie wyciagne stare notatki i policze z nudow w pracy ;)

Kerczi ktora Kasia?

A to przepraszam Pana konstruktora za taką prostą łamigłówkę ;)
Prosze i zeby mi to bylo ostatni raz ;)

Krumak w którym roku konczyles?

Cuber ja mam dzis dwie imprezy które musze pogodzić, pożegnanie Kolegi z pracy i spotkanie klasowe

Opublikowano

Inż w 2009, mgr 2011, tyle że zaocznie

Opublikowano

ja w 2004 tez zaocznie ;)

Opublikowano

ja w 2004 tez zaocznie ;)

:grin: + 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.