Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty, a gdzie są kluczyki do T5???

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty, a gdzie są kluczyki do T5???

jakie kluczyki :whistling: jakie T5 ;) a Ramzes cos mówił że jegu wujek przyjechał z Rosji więc jego pytaj :P

Opublikowano

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

Opublikowano

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

Opublikowano

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

nie ;)

Opublikowano

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

Nie masz lepszych serwisów?? ;)

Opublikowano

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

nie ;)

kolega...

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

rower

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

Nie masz lepszych serwisów?? ;)

nie. kolegów też nie mam

Opublikowano

jak by ktoś coś mam paleciaka do sprzedania :) /wózek na pakę/

Opublikowano

jak by ktoś coś mam paleciaka do sprzedania :) /wózek na pakę/

ciekawe z czyjego auta "spadł"

Opublikowano

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

NO na dwie nogi będzie miała :decayed:

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????

Opublikowano

I wiecej teczek zapakuje

Opublikowano

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

ale byłem osobiście :) głupia mina :P

Opublikowano

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

NO na dwie nogi będzie miała :decayed:

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????

Nic, jedynie tyle ze sa przereklamowani

Opublikowano

I wiecej teczek zapakuje

a i wózek na beczki też mam taki niebeiski -tylko łożysko jest do wymiany :decayed:

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

NO na dwie nogi będzie miała :decayed:

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????

Nic, jedynie tyle ze sa przereklamowani

a Ciebie pytałem :angry:

Opublikowano

OGr, dnia 20 Kwie 2015 - 10:20, napisał:

fantowski, dnia 20 Kwie 2015 - 10:18, napisał:

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????

Jak jeździłem do nich to w sumie auto jeździło ale jak się póżniej okazało zamiast łożyk SKF'a dostałem optimum, dwa razy bo pierwsze poleciały po 4k, ostatnio też robiłem rozrząd i pompa wody którą kupowałem wcześniej w ASO i zawoziłem im do zrobienia, nie zostało wymienione :/ Płynów, olejów itp niestety nie byłem w stanie sprawdzić.

Opublikowano

no to jak miałeś z nimi problem z łożyskami to PO CO pojechałeś robic rozrząd ???? nie rozumiem

Opublikowano

no to jak miałeś z nimi problem z łożyskami to PO CO pojechałeś robic rozrząd ???? nie rozumiem

Rozrząd robiłem pierwszy. Było minęło ale generalnie chłopaki spoko. Może któryś pracownik dawał działa.

Opublikowano

A dwa raczej bym ich nie wpuścił do swoich jasnych skór...

I wiecej teczek zapakuje

a i wózek na beczki też mam taki niebeiski -tylko łożysko jest do wymiany :decayed:

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

NO na dwie nogi będzie miała :decayed:

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????
Nic, jedynie tyle ze sa przereklamowani

a Ciebie pytałem :angry:

No i Ci powiedziałem...

Edytowane przez KERCZI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.