Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo my tu gadu gadu a jak aukcja :gwizdanie:

i pamiętaj w styczniu stawiasz KFC

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nic nie robi chodzi między regałami :polew:

A co się będę pier :decayed::kox:

z Gracjanem? :naughty:

Opublikowano

nic nie robi chodzi między regałami :polew:

i szuka Gracjana :polew:

Dobra dobra ty już przestań z tym gracjanem bo Cię poznam z czesiem :polew:

Opublikowano

Pablo a co Ty tam w ogóle robisz :gwizdanie:

Nie pytaj :tongue4::decayed:

głupie miny :decayed: :decayed: :decayed:

i tak liczy się tylko urodzinowa cena :P

Opublikowano

Pablo a co Ty tam w ogóle robisz :gwizdanie:

Nie pytaj :tongue4::decayed:

głupie miny :decayed: :decayed: :decayed:

i tak liczy się tylko urodzinowa cena :P

:polew: :polew:

Opublikowano

Pablo my tu gadu gadu a jak aukcja :gwizdanie:

i pamiętaj w styczniu stawiasz KFC

Czemu w styczniu :?: :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 22:51_________________________________________________

Pablo a co Ty tam w ogóle robisz :gwizdanie:

Nie pytaj :tongue4::decayed:

głupie miny :decayed: :decayed: :decayed:

i tak liczy się tylko urodzinowa cena :P

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

I pomyśleć ze takie atrakcję będą mnie omijać do grudnia :wallbash:

Trzeniu napisałem Ci wcześniej o COD5 :)

We wtorek pożyczę :kox:

A poza fajnymi paniami i nowym kolegą działo się coś czy jak zawsze to samo :decayed:

:)

Opublikowano

Panowie bo niektórzy nie nadążają czytać :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 22:52_________________________________________________

I pomyśleć ze takie atrakcję będą mnie omijać do grudnia :wallbash:

Trzeniu napisałem Ci wcześniej o COD5 :)

We wtorek pożyczę :kox:

A poza fajnymi paniami i nowym kolegą działo się coś czy jak zawsze to samo :decayed:

:)

Aha :decayed:

Opublikowano
2_2609_media_markt.jpg
Opublikowano

No tak to jest jak się nie wie co się pisze :evil: i nie odpowiada na pytania :evil:

Opublikowano

a myślałem że zupa zasłona :gwizdanie:

Opublikowano
73852.jpg
Opublikowano

znów te aukcje :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 22:55_________________________________________________Trzeniek zmieniłeś branżę :gwizdanie: na reklamę

Opublikowano

Dorabia :naughty::polew:

Opublikowano

Panowie zajmuje się ktoś z Was akwarystyka :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie zajmuje się ktoś z Was akwarystyka :gwizdanie:

ja poznam leszcza ze stu metrów :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Panowie zajmuje się ktoś z Was akwarystyka :gwizdanie:

ja poznam leszcza ze stu metrów :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie zajmuje się ktoś z Was akwarystyka :gwizdanie:

ja poznam leszcza ze stu metrów :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie zajmuje się ktoś z Was akwarystyka :gwizdanie:

Ja się kiedyś w to bawiłem :wink4: napisz na gg co chcesz ;)

[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 23:02_________________________________________________

ja poznam leszcza ze stu metrów :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.