Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert, pamiętaj że to jest wersja na portal internetowy i jest wielkości raptem 52MB - dlatego jakość jest taka... Nagram Ci na płytkę wersję avi - coś koło 800MB - to Sobie porównasz o co chodzi :naughty:

Oki.wiem,ale był moment na filmie że jak przyświeciłem to całkiem fajnie widac jak jest jasno :)

prosiłeś o sugestie to piszę :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no jasne że w dzisń lepiej widać i sugestie również są :good: tylko że nocą i przy lampkach lepiej swiatełka widać :naughty:

Generalnie to jest pierwsza Nasza produkcja... Już mam pomysły jak zrobić następną :gwizdanie:

Opublikowano

nie no jasne że w dzisń lepiej widać i sugestie również są :good: tylko że nocą i przy lampkach lepiej swiatełka widać :naughty:

Generalnie to jest pierwsza Nasza produkcja... Już mam pomysły jak zrobić następną :gwizdanie:

:good:

na haku :gwizdanie: ale początki są zawsze trudne.

Jurto może cos nakręcisz? Kupowałeś kamerę ? czy stara ?

Opublikowano

Kamera to ma już ze 6lat...i swoje już widziała :gwizdanie:

Nie robił bym z kamerą na haku... coś innego :naughty:

A najbardziej to bym chciał wziąść tak ze 3 kamerki, do tego ze 6,7 furaczy i wieczorkiem jechać się pokręcić na Kaziku :cool1:

Wolne i szybkie prejazdy po ciasnych uliczkach... [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:10_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=bkw37ZuF_5U

Opublikowano

Ja się pisze mam kamerke tylko na MM kasety

Opublikowano

co to są MM kasety :?:

Opublikowano

Teraz git z ta muzą :good:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:23_________________________________________________

co to są MM kasety :?:

nie wiem jak się nazywaja takie małe :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:24_________________________________________________CUBER masz zdjęcia :mysli:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:24_________________________________________________Coś z F1

http://f1.gpupdate.net/en/photolarge.php?photoID=115669&catID=3662

Opublikowano

miniDV :?:

Jak tak to ja i Trzeniek też na takie mamy :cool1:

Opublikowano

miniDV :?:

Jak tak to ja i Trzeniek też na takie mamy :cool1:

no to są trzy :good:

Opublikowano

miniDV :?:

Jak tak to ja i Trzeniek też na takie mamy :cool1:

no to są trzy :good:

:cool1:

Opublikowano

miniDV :?:

Jak tak to ja i Trzeniek też na takie mamy :cool1:

no to są trzy :good:

jak zrobimy film z 3 kamer to się Wajda po nas zgłosi :polew:

Opublikowano

miniDV :?:

Jak tak to ja i Trzeniek też na takie mamy :cool1:

no to są trzy :good:

jak zrobimy film z 3 kamer to się Wajda po nas zgłosi :polew:

:polew:

Opublikowano

miniDV :?:

Jak tak to ja i Trzeniek też na takie mamy :cool1:

no to są trzy :good:

jest i 4sztuka

Jarko odwaliłeś kupe dobrej roboty :good:

Opublikowano

miniDV :?:

Jak tak to ja i Trzeniek też na takie mamy :cool1:

no to są trzy :good:

jak zrobimy film z 3 kamer to się Wajda po nas zgłosi :polew:

:cool1: już mamy 4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:57_________________________________________________

Jarko odwaliłem kupe dobrej roboty :good:

:good:

Opublikowano

brakuje tylko ujęć z lotu ptaka :decayed: , dobry filmik :good: .. dobrze ze w 4.15 nie było .... :kwasny::wink4:

Opublikowano

brakuje tylko ujęć z lotu ptaka :decayed: , dobry filmik :good: .. dobrze ze w 4.15 nie było .... :kwasny::wink4:

Ptak to był wśród nas :gwizdanie:

Opublikowano

brakuje tylko ujęć z lotu ptaka :decayed:

No w sumie... Jakiś dźwig można by załatwić... Co to dla Nas :cool1:

Opublikowano

:hi:

Widzę ze fajny spocik był :)

jarko filmik :good:

A co do Corela to dam Ci cynka jutro popołudniu :wink4:

Opublikowano

a dzieje sie cos w tygodniu?? bo i ja z checia zjechalbym moje letnie ktore w przyszlym sezonie nie beda mi potrzebne bo zakladam wieksze buty :]

Opublikowano

W tygodniu jest piłeczka i gokarty, także trochę się dzieje :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.