Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nex a gdzieś Ty się podziewał? już Ci długo nie widziałem :cool1:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:58_________________________________________________eułowałeś się? :naughty:

zimówek szukał tyle czasu biedak :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie nie miałem czasu na ostatnie 2 spoty :evil:, w tą sobote mam chrzciny, ale postaram się w niedziele być :bicz:

Opublikowano

no właśnie nie miałem czasu na ostatnie 2 spoty :evil:, w tą sobote mam chrzciny, ale postaram się w niedziele być :bicz:

nie za późno na chrzciny? ile Ty masz lat? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nex a gdzieś Ty się podziewał? już Ci długo nie widziałem :cool1:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:58_________________________________________________eułowałeś się? :naughty:

zimówek szukał tyle czasu biedak :wink4:

zimówek szukałem 15 minut :gwizdanie:. Allegro małopolskie i po godzinie już miałem :>[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 23:03_________________________________________________

no właśnie nie miałem czasu na ostatnie 2 spoty :evil:, w tą sobote mam chrzciny, ale postaram się w niedziele być :bicz:

nie za późno na chrzciny? ile Ty masz lat? :polew: :polew: :polew:

co ja Ci poradze że starzy tak długo zwlekali :confused4:

Opublikowano

Trzeniu i jak kupiłeś :?: :naughty:

Opublikowano

Trzeniu i jak kupiłeś :?: :naughty:

Tak , Panowie COD5 polecam :good: :good: :good:

Opublikowano

wiecie ile mi gość krzyknął za czyszczenie reduktora gazu? 450zł :decayed: :decayed: 2x tyle co kosztuje nowy :)

Opublikowano

Trzeniu i jak kupiłeś :?: :naughty:

Tak , Panowie COD5 polecam :good: :good: :good:

Od jutra będę testować :dance:

Opublikowano

wiecie ile mi gość krzyknął za czyszczenie reduktora gazu? 450zł :decayed: :decayed: 2x tyle co kosztuje nowy :)

bo gaz to się do kuchenek używa :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

wiecie ile mi gość krzyknął za czyszczenie reduktora gazu? 450zł :decayed: :decayed: 2x tyle co kosztuje nowy :)

bo gaz to się do kuchenek używa :tongue4: :tongue4: :tongue4:

poproś Cubera , ma doświadczenie z gazem :decayed:

Opublikowano

wiecie ile mi gość krzyknął za czyszczenie reduktora gazu? 450zł :decayed: :decayed: 2x tyle co kosztuje nowy :)

bo gaz to się do kuchenek używa :tongue4: :tongue4: :tongue4:

poproś Cubera , ma doświadczenie z gazem :decayed:

:polew: :polew: :kox: :kox:
Opublikowano

wiecie ile mi gość krzyknął za czyszczenie reduktora gazu? 450zł :decayed: :decayed: 2x tyle co kosztuje nowy :)

bo gaz to się do kuchenek używa :tongue4: :tongue4: :tongue4:

poproś Cubera , ma doświadczenie z gazem :decayed:

:polew: :polew: :kox: :kox:

ciekawe czy się obrazi? :naughty: mam nadzieję że nie :decayed:

Opublikowano

poproś Cubera , ma doświadczenie z gazem :decayed:

Wolę nie wnikać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam takie samo doświadczenie z gazem jak Wy ( hauhauki ) z szczepionkami przeciwko wściekliźnie oraz zakładaniu obróżek :naughty:

Opublikowano

Ja mam takie samo doświadczenie z gazem jak Wy ( hauhauki ) z szczepionkami przeciwko wściekliźnie oraz zakładaniu obróżek :naughty:

to nie ja , to brat mojej siostry :decayed: ( kojarzysz Cuber?) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to nie ja , to brat mojej siostry :decayed: ( kojarzysz Cuber?)

:polew: :polew: :polew: kojarze kojarze , filmik i rola tego co gra w reklamach Plusa poprostu rewelka

Opublikowano

to nie ja , to brat mojej siostry :decayed: ( kojarzysz Cuber?)

:polew: :polew: :polew: kojarze kojarze , filmik i rola tego co gra w reklamach Plusa poprostu rewelka

kurfa jak to usłyszałem to aż mnie kolka złapała :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a koleś z reklam Plusa - bomba :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

chce sie wybrac na 33 sceny z zycia czy jakos tam , moze ktoś był i coś podpowie czy warto iść :gwizdanie:

Opublikowano

Jak do kina to tylko Piła V :cool1:

Opublikowano

Jak do kina to tylko Piła V :cool1:

ostro... ja tam nie gustuje w takich produkcjach :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.