Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Po wymianie licznika -kasuje się godzina i licznik km


rafalx11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem dotyczy wymienionego dopiero co licznika z pełnym fis-em Magnetii Marelli . A mianowicie kasuje si godzina z datą i licznik km . Czemu to tak się dzieje ? Coś nie łączy ? Może nowy licznik jest do duuuu.... ?

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź piny w liczniku.. może sięktóryś zagioł przy wkładaniu kostek.. wygląda na brak stałego zasilania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę dziś wyciągnę go i wsadzę na nowo . Kasuje mi różnie raz dziennie albo co dwa dni . Ale tylko jak samochód stoi . [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 06:35_________________________________________________Niestety sprawdziłem licznik i nic wszystkie kostki przylegają poprawnie . Czy jest możliwość podłączenia jakiegoś podtrzymania pamięci licznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę dziś wyciągnę go i wsadzę na nowo . Kasuje mi różnie raz dziennie albo co dwa dni . Ale tylko jak samochód stoi . [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 06:35_________________________________________________Niestety sprawdziłem licznik i nic wszystkie kostki przylegają poprawnie . Czy jest możliwość podłączenia jakiegoś podtrzymania pamięci licznika ?

Raczej wątpie.. napisz go kolegi Grzanek85 na forum on sie zajmue diagnostyka i robi liczniki tez moze coś podpowie.. moze jakiś kondesator nei trzyma ale nie wiem na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolega nie odpowiada na maile :( . Znajomy elektryk stwierdził ze coś jest nie tak z podtrzymaniem ze go tak kasuje ale on się tego nie podejmie . Sam tez raczej nic nie wymyśle . Znacie może kogoś co da radę to naprawić ??

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolega nie odpowiada na maile :( . Znajomy elektryk stwierdził ze coś jest nie tak z podtrzymaniem ze go tak kasuje ale on się tego nie podejmie . Sam tez raczej nic nie wymyśle . Znacie może kogoś co da radę to naprawić ??

Pozdrawiam :hi:

to zadzwoń do niego numer jest na forum ma chyba nawet w swoim opisie.. napewno coś podpowie na maile może nie pisać z braku czasu chłopak zalatany jest robotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...