Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T


Onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w związku z tym, ze chciałbym w niedalekiej przyszłości założyć LPG chciałbym abyście powiedzieli mi coś na temat mojego autka żebym najpierw zrobił porządek dopiero później gazował jeśli coś. Ogólnie chodzi dobrze więc jeśli dojrzycie jakieś nieprawidłowości to proszę o wskazówki.

logi2.png

logi1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za krótko trzymałeś nogę na gazie :gwizdanie: -seria powinna mieć ok 120 g/s w 003 :wink4: -reszta gra :wink4:

przejedz się jeszcze raz i przytrzymaj do odcinki-jak pokaże 120-to trzyma serię,ale jak będzie 110 i w górę-też w granicach normy,chyba,że dalej będzie 102-wtedy wrócimy do tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jutro zrobie jeszcze raz i zobacze jak wyjdzie. Czyli z turbo dobrze wszystko jest??? Nie musze się martwić o nie na razie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi do odcinki :naughty: Jak turbo dmuchnie 0,6 bara a przepływka zmieży 120g/s to będziesz mógł spać spokojnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobra dzisiaj robię nowe logi przepływki i turbiny ale powiedzcie mi jeszcze czy za pomocą tych logów można powiedzieć, że zawory N75 i DV są dobre?? Bo chłopaki często je czyszczą więc jeśli jest taka potrzeba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wartości z przepływki i doładowania wzrastają równomiernie-to są sprawne-noga w podłogę i trzymasz do odcinki-możesz je wymontować i sprawdzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakbym mógł to wysłałbym Ci flaszkę wódki :D Dać mu wódki :kox: Nie wiem gdzie wy widzicie 0,6 bara ale cieszę się że wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakbym mógł to wysłałbym Ci flaszkę wódki :D Dać mu wódki :kox: Nie wiem gdzie wy widzicie 0,6 bara ale cieszę się że wszystko dobrze.

teraz tylko znajdź dobrego gazownika :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazownika juz mam. Zakładałem u nich w poprzednich trzech autach także wiem, że będzie dobrze. Zakładam BRC bo w sumie zawsze tej firmy zakładałem.

Jeszcze raz dziękuje bardzo, pozdrawiam i życzę bezawaryjnej jazdy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...