Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Identyfikacja halasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tydzien temu odebralem auto po wymianie sprzegla(tarcza,docisk) i kola dwumasowego. Wszystko Sachs. Od kilku dni, po rozgrzaniu auta-kilka km i po wcisnieciu sprzegla slysze chrobotanie, lekkie rytmiczne stukanie, ktore jest tez odczuwalne na pedale sprzegla. Po puszczeniu pedala sprzegla wszytsko cichnie.

Opublikowano

może trafiłes na wadliwy dwumas

Opublikowano

mi przychodzi na myśl łożysko oporowe... jak wciskasz to się kręci a jak puszczasz to staje... A łożysko tez wymienili na 100%?????

Opublikowano
  • Autor

Wymienione bylo tarcza, docisk,lozysko plus dwumasa sachsa.

Auto dzis wstawilem do mechaniora, ma wszystko rozebrac od nowa.

Podejrzewa wadliwa dwumase, choc na "goraco" nie byl w stanie stwierdzic skad dokladnie dochodzi halas- skrzynia-sprzeglo.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 21:57_________________________________________________Po rozebraniu mechanik stwierdzil ze kolo dwumasowe dostalo luzu. Oddalem na gwarancje do sklepu, termin oczekiwania trzy tygodnie, nie wiadomo jak Sachs sie do tego ustosunkuje. Tak wiec albo trzy tygodnie czekania na odpowiedz Sachs, albo montaz starego ktore w porownaniu z nowym nie ma luzow, ale jest jak mowi machanik "nadpalone" i ma rowki.

I wez badz tu madry i podejmij decyzje.....

Opublikowano

Wymienione bylo tarcza, docisk,lozysko plus dwumasa sachsa.

Auto dzis wstawilem do mechaniora, ma wszystko rozebrac od nowa.

Podejrzewa wadliwa dwumase, choc na "goraco" nie byl w stanie stwierdzic skad dokladnie dochodzi halas- skrzynia-sprzeglo.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 21:57_________________________________________________Po rozebraniu mechanik stwierdzil ze kolo dwumasowe dostalo luzu. Oddalem na gwarancje do sklepu, termin oczekiwania trzy tygodnie, nie wiadomo jak Sachs sie do tego ustosunkuje. Tak wiec albo trzy tygodnie czekania na odpowiedz Sachs, albo montaz starego ktore w porownaniu z nowym nie ma luzow, ale jest jak mowi machanik "nadpalone" i ma rowki.

I wez badz tu madry i podejmij decyzje.....

jak pilnie samochód potrzebny to zakładaj stare, a nowe sprzedarz jesli sie okarze że nie będzie na nim problemów a nowe sprzedarz, no chyba że możesz poczekać to czekaj na nowego

Opublikowano

Starą na tokarkę wyrównać i powinno być Ok :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.