Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lux, teraz będzie ryczeć i buczeć niczym Kamaz przy skręcie :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I będzie pewnie zżerać baterię 2x szybciej :decayed:

Opublikowano

Ciekawe ile w tym prawdy a ile fikcji literackiej mającej ściągnąć czytelników. W zeszłym roku chyba nikt nie trafił z oceną SGS3 przed premierą :grin:

Opublikowano

Siema. Panowie używam sony xperia j i ogólnie jestem zadowolony ale czy np jak wlacze fb to jakość Zdjec jest dobra ale jak wlaczam zdjęcia Żeby na całym ekranie zobaczyc To już jakość jest średnia i zastanawiam się czy można to jakoś zmienić?. I zastanawiam się czy można skalibrowac ekran bo wydaje mi się że nie raz średnio trafiam ;p

Opublikowano

Pentagram Monster: smartfon z akumulatorem 4100 mAh - cena i specyfikacja

Był u mnie klient teraz z ciekawym wynalazkiem, Pentagram Monster, na pierwszy rzut trochę toporny i gruby w ciul ale jak zobaczyłem jego dane techniczne to trochę się zdziwiłem jak za takie pieniądze (879zł) Dual Core procek, 4,3" ekran, Dual Sim, 8 Mpix, może służyć jako router, bateria 4100mAh.

Pewnie da się do niego wgrać JB 4.2.1 więc jak komuś nie zależy na wyglądzie a tym co w środku za rozsądne pieniądze to można się poważnie zastanowić.

Opublikowano

odebrałem swoją Defy... wgrany Andek 4.1.2 telefon chodzi dużo szybciej.. i zero zwiechy.. już od kilku dni.. czuje się jakbym kupił nowy telefon....

Pablo a mówiłem Ci o tym Pentagramie.. to gadałeś, że to złom chiński:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Ten Pentagram to Innos D9.

W Azji za 180$ :grin:

Opublikowano
odebrałem swoją Defy... wgrany Andek 4.1.2 telefon chodzi dużo szybciej.. i zero zwiechy.. już od kilku dni.. czuje się jakbym kupił nowy telefon....

Pablo a mówiłem Ci o tym Pentagramie.. to gadałeś, że to złom chiński:decayed::decayed::decayed::decayed:

Kuźwa coś tam wspomniałeś o pentagramie ale nie powiedziałeś jaki model:doh:

Mogłeś kuźwa to brać :kox:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Sprzedaje S3 i go łykam :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Sprzedaje S3 i go łykam :decayed::decayed::decayed:

to zrobimy tak, jak tylko się pojawi pentagram to go kupuje i lecę do Ciebie na zamianę za S3:naughty:

Opublikowano
:lol1:
Opublikowano

Baterię widziałem z tą klapką, wyglądało to jak wielki czołg :facepalm::decayed:

Nie tędy droga :decayed:

Opublikowano

orientuje się ktoś, gdzie można obejrzeć (a może i kupic :decayed:) Google Nexusa 10? :wink:

Opublikowano
Baterię widziałem z tą klapką, wyglądało to jak wielki czołg :facepalm::decayed:

Nie tędy droga :decayed:

Pablo mozna wgrać na Wave'a 2 system Android? Czy tylko Bada?

Opublikowano

Tylko bada.

Wysłane z prodiża.

Opublikowano
Tylko bada.

Wysłane z prodiża.

ehh :facepalm: a bada 2 duzo lepsza? bo ja w starym telefonie mam jeszcze 1... i ogólnie lipa straszna, nawet Angry Birds nie ma a chaiłem siostrzeńcowi dać fona, dam radę samemu wgrać softa czy lepiej odnieś do specjalisty?

Opublikowano

Sprzedaj tą badę i kup andrzeja :polew:

Opublikowano

Android jest naprawdę przyjemny w uzytkowaniu ale mam pytanie jak sobie skombinowac jakieś gry? I w co warto sobie telefon doposazyc?

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

Aha jeszcze mam pytanie jeśli jakąś gra potrzebuje pełnego dostępu do internetu a transfer danych mam wylaczany i korzystam z wifi to taka gra bedzie działać czy nie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.