Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] RNS-d nie może odnaleźć pozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wgrałem sobie mapę polski i czech i po dziwnych przejściach udało się ja uruchomić.

Pojawił się natomiast inny problem. Generalnie nawi nie może się odnaleźć. Pisze, że "Geografical position can not be determined".

Miałem cicha nadzieję, że to wina braku mapy polski (przy oryginalnej płytce) ale obawiam się, że może być coś nie tak z anteną. Pokazuje coś w rodzaju dostępnych satelitów w ilości 31 (dość dziwne) ale odpowiedzi nie ma żadnej.

Czy ktoś spotkał się już z takim problemem>

Opublikowano

Miałem to samo, wysiadł gps w antenie na dachu ale może gdzies nie łączyć.

Opublikowano
  • Autor

a czy ktoś ma może jakiś schemat elektryczny tego ustrojstwa no i oczywiście sposób dobrania się do anteny?

Opublikowano

podłączałes vaga?

jak nie to sprawdz jakie błędy wywali ci navi

jak masz otwarty obwód anteny, wtedy bedziesz szukał winy w anteniu lub jej instalacji.

masz sharka na dachu?

jesli tak to jest tez antena od gpsu.

Opublikowano
  • Autor

no na dachu jest rekin. :kox:

Co do błędów to jak go kupowałem dwa miesiące temu to był jakiś błąd w navi, ale nie pamiętam numeru. Później go skasowaliśmy i przy ostatnim vagowaniu dwa tygodnie temu nic nie było (błędu) na temat navi. W ubiegłym tygodniu udało mi się "załatwić" mapkę i wtedy okazało się, że nie widzi satelity :shocked:

Podepnę go w czwartek i sprawdzę czy się coś nie pokazało. :silacz:

Zresztą muszę zrobic wszystkie logi żeby sprawdzić, czy mam te 160 ps :good:

Opublikowano

Czasami rekinki nie były do GPS a tylko do zestawu telefonu. Może i Tobie takie coś wstawili ?

Zdejmij lampkę w bagażniku i zobacz co się dzieje od spodu anteny może cała jest zaśniedziała wtedy nie warto jej reanimować za 70 zł kupisz nową albo za 40 zł taką na podszybie i to jest druga opcja na rozwiązanie tego problemu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Więc antena pod lampka bagażnika wygląda tak:

GPS.jpg

Czy to aby antena GPS??

Dzisiaj nagrałem kolejna płytkę z mapą polski. Po wsunięciu szybko się zainstalowała i :oklaski: bardzo się ucieszyłem bo wszystko działało normalnie.

Jakież było moje zdziwienie jak ruszyłem i okazało się że nawigacja zlokalizowała mnie w okolicy warszawy (a jestem z małopolski). cały czas śledziła dokładnie mój ruch z tą małą różnicą, że o kilkaset kilometrów od właściwego miejsca.

Czy to oznacza, że faktycznie antena walnięta??[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 19:06_________________________________________________Cholera zastanawia mnie to, że nawigacja cały czas pokazuje "moją" pozycję, tzn. jak jadę to pokazuje ruch jak stoję to ona to pokazuje. Tylko, że przy tych samych trasach za każdym razem pokazuje "mnie" gdzie indziej. niemniej jednak cały czas w okolicach warszawy, a nie Krakowa!

Czyżby to była wina anteny?? Tylko jeśli to walnięta antena to dlaczego wszystko pokazuje?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 20:53_________________________________________________Wczoraj wymontowałem antenę, ale tam nic nie ma. Z powrotem na silikon i skręciłem.

Doczytałem się natomiast, że powodem wskazywania złej pozycji może być niedociśnięta wtyczka od anteny. Jak "skombinuje" wyjmaki to spróbuję się do tego dobrać.

A czy ktoś może mi powiedzieć, czy urządzenie w bagażniku do TMC może mieć na to wpływ? Tzn. czy kabel od anteny przechodzi przez to urządzenie?[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 13:06_________________________________________________Kupiłem na alledrogo antenę za 30 zł i hula jak ta lala. Pomyślałem, że nawet jeśli to przewód to jak go wymienić? Całą tapicerkę pruć?? Bez sensu, zwłaszcza że nowa antena kosztuje 30 zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.