Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] Logi dynamiczne do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dostałem logi mojej fury od kolegi, bo ja niestety nie mogłem ich sam zrobić... :confused4: Chodziło o wahania obrotów w granicach 1200-1800... :mysli:

Bieg 3

6246d3652d863211.jpg

Bieg 4

5d9e216927200015.jpg

Doradźcie coś ;)

Opublikowano

Doradźcie coś ;)

Doradzę Tobie coś - przeczytaj ten wątek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

i zrób to co tam jest napisane. Wtedy będziemy mogli ocenić co mu dolega.

Opublikowano

lukaszr, ale kolega napisał że to znajomek robił te logi..

Poza tym, przecież widać co się dzieje z turbo i czego wymaga

Opublikowano
  • Autor

To coś z turbo nie tak? Mogę prosić jaśniej? :kwasny:

Opublikowano

lukaszr, ale kolega napisał że to znajomek robił te logi..

Poza tym, przecież widać co się dzieje z turbo i czego wymaga

Przemek, może i widać, ale ja bym wolał się upewnić widząc np. 011 BS :)

Jakby były pełne logi to można by więcej powiedzieć o autku.

Poza tym nie za bardzo wiem o co chodzi z tym:

Chodziło o wahania obrotów w granicach 1200-1800... :mysli:

Opublikowano

dwa razy 011 i w kazdym ECU wymaga innego doladowania ... :rolleyes:

o jakie wahania chodzi .. bo nie za bardzo kumam ... :rolleyes:

Opublikowano

o jakie wahania chodzi .. bo nie za bardzo kumam ... :rolleyes

wyobraźcie sobie jak to auto jedzie :)

Opublikowano

dwa razy 011 i w kazdym ECU wymaga innego doladowania ... :rolleyes:

A nie ma wpływu to, że drugi pomiar był robiony na 4 biegu ?

wyobraźcie sobie jak to auto jedzie :)

Strasznie niestabilnie pompuje ta turbinka. Chyba masowanko by się przydało :)

Opublikowano
  • Autor

Wątek o obrotach jest gdzie indziej: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22440.0 A nie wiem nic o żadnym ECU czy 011 więc proszę jaśniej...

o jakie wahania chodzi .. bo nie za bardzo kumam ... :rolleyes

wyobraźcie sobie jak to auto jedzie :)

A tego to w ogóle nie kapuje... :thumbdown:

Opublikowano

A nie ma wpływu to, że drugi pomiar był robiony na 4 biegu ?

według mojej wiedzy to nie ....

Opublikowano
  • Autor

Strasznie niestabilnie pompuje ta turbinka. Chyba masowanko by się przydało :)

Czyli co? :decayed: bo ja naprawdę nie kumam :) musicie jak do małego dziecka do mnie w tych sprawach gadać :polew: Możliwe, ze to ona powoduje te wahania obrotów?

Opublikowano

Czyli co? :decayed: bo ja naprawdę nie kumam :) musicie jak do małego dziecka do mnie w tych sprawach gadać :polew: Możliwe, ze to ona powoduje te wahania obrotów?

Spróbuj pojeździć trochę kręcąc auto do 4000 obr, ale przyciskając pedał tak na minimum 70%.

Opublikowano
  • Autor

Spróbuj pojeździć trochę kręcąc auto do 4000 obr, ale przyciskając pedał tak na minimum 70%.

Czyli za mało turbinka jest używana? przekręcę ją przy najbliższej okazji na pewno :naughty:

Właśnie się dowiedziałem, że te pomiary nie były robione na pełnym gazie... :kwasny: czy to możliwe, że dlatego turbina tak dziwnie pompuje? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.