Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi podpowie, czy jest sens faktyczny wykupywać dodatkowe ubezpieczenie (jeśli tak to jakie) jadąc na tydzień do Chorwacji drogą przez Czechy, Austrię i Słowenię? Mam tylko podstawowe OC i nie wiem czy warto mieć coś więcej, bo słyszałem, że czasem są i tak kłopty np. przy holowaniu kiedy nie ma komu za to płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieloną kartę dobrze mieć :wink4:

jakiś assistance też jest dobry

koszty leczenia za granicą też bym wykupił szczególnie że to grosze kosztuje, a może się przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ubezpieczenia na leczenie oraz zieloną kartę to wypada to mieć, ale co do ubezpieczenia na holowanie i ewentualne naprawy auta to ja bym odradził. Rok temu też stałem przed dylematem brać/nie brać. Ale po przeczytaniu OWU odpuściłem. To co oni gwarantują to jest śmiech na sali. Szkoda wydawać 100zł (bo coś koło tego to kosztowało rok temu w PZU). Poczytaj OWU różnych firm oferujących takie ubezpieczenie i sobie po przeliczaj co i jak.

Dodam jeszcze, że rok temu na Chorwację wybrałem się Golfem 3 z '93 roku. Tak więc jak by go trzeba było holować 1000km (ubezpieczenie nie gwarantuje holowania pod dom tylko do najbliższego "rzeźnika", w OWU nie pisze że ma być to ASO) to wolał bym go tam zezłomować. Odpukać golf ma się dobrze po dziś dzień i ani razu nie "stanął w polu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...