Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [Gorzów Wlkp] [A4 B5] Witam Kolizja co dalej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj miałem stłuczkę pewien Pan wjechał mi mercedesem w prawą stronę, błotnik ma wgniecenie i pękł zderzak lampa porysowana odprysk na drzwiach mianowicie pękniecie chyba spowodowane sprężeniem drzwi z 2 strony taz nie za fajnie bo zdarzyłem odbić na Pas zieleni gdzie były krzaki i dość wysoki prób a ja mam obniżone auto no i w ten sposób opadły mi drzwi i tez jest pękniecie które widać

dobra przejdę do rzeczy zauważyłem dzisiaj ze zegary dziwnie działają komputer pokazuje ze brak oleju ze hamulce nie działają Abes i Asr się świeca albo na przemian albo razem boje się ze to coś poważnego

nie ruszam Auta

powiedzcie mi jak mam działać przy rzeczoznawcy co mam robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechać się :)

A tak poważnie, to współpracuj: wskazuj co zauważyłeś, co Cię niepokoi (uwagi), ew. pokreślaj, że potrzebne będą dodatkowe oględziny po demontażu. Nie naciskaj aby zakwalifikował element niezwiązany ze szkodą, bo likwidator od razu zmieni podejście...

Powodzenia

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okdzieki bede patrzył co on robi i tylko wskazywał miejsce

jak bedziue po to dam znac [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 15:27_________________________________________________Witam

Mam do was pytanie co mam robić jak oględziny pojazdu wyszły inaczej niż protokół kolizji ?

mianowicie zaznaczyli tylko miejsce uderzenia ale nie skutki jakie nastąpiły później czyli wjechanie na pas zieleni zadrapanie lewej strony

w protokole policji tego nie ma nawet żadnych uwag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...