Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8TQ] gdzie zagazowac ?


pietro

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem duze pojecie na ten temat ma kolega Traviz ktorego niestety nie ma na forum od dluzszego czasu... on gazował swoje 1.8TQ i pewnie gdzies w Płońsku gazowal ja... Z tego co pamietam w ogole nie narzekal na to polaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem duze pojecie na ten temat ma kolega Traviz ktorego niestety nie ma na forum od dluzszego czasu... on gazował swoje 1.8TQ i pewnie gdzies w Płońsku gazowal ja... Z tego co pamietam w ogole nie narzekal na to polaczenie.

Najlepsze instalacje

http://www.egp.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak ze tez mialem zakladac gaz ale patrzac na spadek cen benzyny a rosnacej ceny gazu uwazam ze szkoda zakladac gaz do samochodu a tak wogole to niedlugo gazbedzie kosztowal 2,50-2,70 to juz wogole. patrzac z mojej perspektywy ze autkiem zamiezam pojezdzic z rok moze 1,5 to napewno mi sie nie oplaca.

a jesli juz zalozyc to polecam w minsku maz. znaja sie na rzeczy - robili 1.8 T cena bardzo przyjazna dla kieszeni. moge osobiscie zalatwic jakis rabacik ale aktualnej ceny nie znam. cena z pzred 2 mc to ok 2400-2600 oczywiscie mowimy o sekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku montaz instalacji jest jak najbardziej oplacalny,dlatego ze mieszkam we wloszech a tu benzyna kosztuje 1.30 a gaz 0.66 wiec dokladnie polowe!!biorac pod uwage cene montazu w polsce okolo 3000pln czyli jakies 700 euro a cene paliwa to zwroci mi sie to bardzo szybko,nie robie wielkiej ilosci kilometrow ale wedlug moich obliczen juz po niespelna pol roku bede do przodu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

zartowałem

[ Dodano: 2006-09-28, 08:31 ]

ps: sorki bo nie znam się na tym

Czy NAPRAWDę można zagazować diesla ?????

Jak to działa?? Kurdę normalnie nie normalne. Przecież to silnik wysokoprężny - nie rozwaliłoby go?? Odpiszcie

:) Pozdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nawet zagazuje mojego diesla jak są tacy dobrzy )

dokladnie miejscowosc Arynów do dieselka instalacja ok 10 000 zl ale w wawie jest tylko jedna stacja gdzie mozna tankowac

Co Wy pie.......e???????po takich waszych gadkach juz zglupialem - gaz w dieslu????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie, że można :):P nie wiem jak z tdi ale bez tdi to nawet znajomegoa mam co jeździ na gazie w dizelku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest instlacja CNG - gazu ziemnego.

W Rzeszowie jest stacja i autobusy miejskie na tym też jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...