Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] CENTRALNY DZIAłA TYLKO Z BLISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam niestety nie znalazłem tematu odpowiadającego mojemu problemowi.Mam audi A4 1.8T 1996 (nie wiem o co chodzi z tymi prefiksami) i centralny z pilota działa tylko z bardzo bliska (ok. 1 metr) czy ktoś może spotkał sie z tego typu problemem.Dzieki za pomoc

Opublikowano

a jaki masz? radiowy czy na podczerwien. w jednym i drugim przypadku wymien najpierw baterie.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy radiowy czy na podczerwień ale naciskając pilot delikatnie świeci czerwona lampka.Baterie juz zmieniłem

Opublikowano

jesli masz na podczerwien to bedzie odbiornik na srodkowym slupku w aucie. miedzy dzwiami. jesli wymiana bateri nie pomogla to proponyje przeczyscic plytke od alarmu. domyslam sie ze nie orginalny? ja tez tak mialem. przeczyscilem i wszystko gra. ewentyalnie jeszcze scierzki i luty poprawic. a jeszcze zapytam czy miales tak od samego poczatku czy to sie teraz stalo? bo jest tez mozliwosci ze ma po prostu taki maly zasieg.

Opublikowano
  • Autor

mam tak od początku pilot jest oryginalny.A gdzie ta płytka od alarmu se znajduje?

Opublikowano
  • Autor

nawet nie wiem czy jest bo nic nie wyje jak otwieram

Opublikowano

czesc. a syrena Ci sie odzywa jak otwierasz lub zamykasz, w mojej niunii, jak zamykam pojawia sie oglos syreny przy otwieraniu nie ma zadnego odzewu, Pozdawiam Jocker01

Opublikowano

jesli masz na podczerwien to bedzie odbiornik na srodkowym slupku w aucie. miedzy dzwiami. jesli wymiana bateri nie pomogla to proponyje przeczyscic plytke od alarmu. domyslam sie ze nie orginalny? ja tez tak mialem. przeczyscilem i wszystko gra. ewentyalnie jeszcze scierzki i luty poprawic. a jeszcze zapytam czy miales tak od samego poczatku czy to sie teraz stalo? bo jest tez mozliwosci ze ma po prostu taki maly zasieg.

schiller, wątpię czy to na podczerwień.

Koledze pewnie chodzi o diodę czerwoną sygnalizującą pracę nadajnika, a nie samą diodę nadawczą podczerwieni (przecież te diody nie świecą).

Możliwe, że coś zaczęło zakłócać odbiornik, może się przesunęła centralka czy coś w tym stylu.

Oczywiście przeczyszczenie całego pilota od wewnątrz jak najbardziej zalecane.

Opublikowano
  • Autor

tak dokładnie odzywa sie syrena przy zamykaniu przy otwieraniu nie.Jesli chodzi o pilot to raczej radiówka.

Opublikowano

w celu polepszenia zasiegu mozesz przylozyc pilot go skroni, dziala zaje... sprawdzilem :P

a jaki masz pilot? wyglada jakos tak jak u mnie po lewej stronie?

580cefa7c845a0a9m.jpg

Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

Chętnie pokaże jaki mam kluzyk ale czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak mogę tu wkleić fotkę??

Opublikowano

Chętnie pokaże jaki mam kluzyk ale czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak mogę tu wkleić fotkę??

np. korzystajac z http://www.fotosik.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.