Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Obieg powietrza


gregson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie może trochę dziwne ale spokoju mi nie daje więc pytam. Chodzi o cyrkulację powierza jeżeli jest wyłączona klima powietrze może być pobierane z zewnątrz lub ze środka i wszystko się zgadza. Jeżeli klima jest włączona powietrze pobierane jest tylko ze środka dodam że nie sugeruje się tylko lampkami na klimatroniku gdyż zaglądałem na klapy i tylko ta do mieszania powietrza w środku jest otwarta nie zależnie od tego jaki obieg jest włączony na panelu. Moje pytanie czy tak powinno być czy coś jest ewidentnie nie halo. Kodowanie klimatronika "00000".

Dzięki

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może zaciął Ci się silniczek od klapy centralnej... myślę, że VAG prawdę Ci powie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jakby się zaciął do przy wyłączonej klimatyzacji była by taka sama sytuacja anie jest. Gdzieś kiedyś widziałem jak zrobić nastawy podstawowe ale kurcze nie pamiętam i nie mogę znaleźć może to by pomogło. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić bardzo bym był wdzięczny. Rozumiem, że tak być nie powinno i przy włączonej klimatyzacji powinienem mieć możliwość pobierania powietrza z zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik musi pracować, i klima być włączona w tryb AUTO.

04 - Basic Settings n

Potwierdzasz n

Wpisujesz numer grupy 001 n

Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz. n

Wszystkie silniczki sterowania przejadą sobie od jednego końca do drugiego, żeby poznać pozycje krańcowe.

Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0).

Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się.

Jeszcze raz dla pewności odczytujemy błędy i kończymy pracę VAG-a.

Od tej chwili możemy cieszyć się ponownie prawidłową pracą naszej automatycznej klimatyzacji.

Tu masz opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info zrobiłem wszystko zgodnie z zaleceniami i dalej bez zmian, nie ma też żadnych błędów VAG Number panelu to: 8E0 820 043 H. :no: z kablami raczej wszystko jest w porządku przy wyłączonej klimatyzacji działa tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...