Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?


guardian

Rekomendowane odpowiedzi

której folii użyłeś...no i ile policzyli?

jak widocznosc ze srodka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła czarna,550 zł i stopień przyciemnienia nie wiem ile to w procentach ale pierwsza folia po zwykłej szybie/pierwszy stopień przyciemnienia czyli najśniejsza folia/ chyba rozumiesz mnie :th:

A co do widoczności super nie ma różnicy, :a4fan:

A Ty juz po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede po ale w przyszly czwartek ...wybralem najjasniejsza folie ale z tych najdrozszych: tytan light w cenie 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede po ale w przyszly czwartek ...wybralem najjasniejsza folie ale z tych najdrozszych: tytan light w cenie 750

Czyli jaki to jest kolor?i gdzie robisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz kolor Audi?i jaka podsufitka?Widziałeś moje byłe maleństwo?Właśnie było u nich robione ale piecowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wkrotce prezentacja calego samochodu > ale najpierw pewne projekty musza zostac ukonczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie czas...do miesiaca powinno byc wszystko wrzucone w dzxiale prezentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecowo super wyglądają tylko są drogie,pozatym czeka Cię wycinanie szyb i jeśli wybijesz/lub Ci/wybija jedną szybę trzeba robić od nowa cały bok.Bo podobno nie są wstanie dobrać odcienia.

Miałem zrobione w poprzednim moim cacuszku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę że całym autem do pieca nie wjade :tongue4: i że trzeba szyby wyciągać, a czasami i kupować uszczelki... tylko czy np jak sie policja przyczepi to nie bedzie problemow :mysli: bo niby folie mozna sciagnac.... pozatym nie chce mocno przyciemniac chce zrobic to delikatnie, bo chodzi mi tylko o to żeby środek sie bardzo nie nagrzewał w czasie upałów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę że całym autem do pieca nie wjade :tongue4: i że trzeba szyby wyciągać, a czasami i kupować uszczelki... tylko czy np jak sie policja przyczepi to nie bedzie problemow :mysli: bo niby folie mozna sciagnac.... pozatym nie chce mocno przyciemniac chce zrobic to delikatnie, bo chodzi mi tylko o to żeby środek sie bardzo nie nagrzewał w czasie upałów :mysli:

Miło że wiesz. :)Miałem kilka kontroli ale nigdy nie miałem problemu.Mówiłem że fadrycznie tak zrobione.Sprawdzali czy nie folia i tyle.

Więc spoko możesz robić :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...