Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowy licznik - brak komunikacji z radiem


rafalx11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Borykam się już długo z wymiana licznika i dopiero trafiłem na porządny . Miałem oryginalny Magneti Marelli 8D0 920 930 i kupiłem po licznych perypetiach wreszcie taki sam VDO , po podłączeniu dziś zmartwiły mnie liczne błędy i brak komunikacji z radiem , tam gdzie wyświetla informacje na FISie z radia to po prostu jest ciemne pole tak jak by było wyłączone ( mam ori Symphony I , nie było z tym problemów przy innych licznikach MM czy VDO ) . Dodam jeszcze ze jest odłączona blokada imo i każdy licznik jaki wsadzę będzie działał tylko mruga kontrolka imo . Czy po zaprogramowaniu kluczyków radio będzie działało normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego . Byłem dziś u "fachowca" i stwierdził ze imo musi tak migać i że może wlutować diodę ! Parodia . Z tego co się orientowałem to trzeba tylko poprawnie kodowanie nowego licznika zrobić i będzie wszystko ok , ale niestety nie wiem jak to zrobić . Czytałem że w samym kodzie który się wklepuje są wszystkie informacje co znajduje się w aucie . Jeżeli ktoś wie jak wyciągnąć to kodowanie ze starego licznika i wklepać do nowego to prosiłbym o podzielenie się tą wiedzą . Sam szukałem i sporo tego jest ale konkretnej rozpiski to nie znalazłem .

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by włączyć w kanale 61 w adaptacji wyświetlanie komunikatów radiowych.

Immo należy dokodować. Zadzwoń do mnie w poniedziałek po 15-tej, to pogadamy. Daleko nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...