Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z Hamulcami


morningrise

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam Audi A4 B5 z 1996 r. i mam problem.

Niedawno wymieniałem tarcze i klocki, od tamtego czasu jest koszmar. Od samego początku piszczały niemiłosiernie przejechałem 5 tys i dalej to samo. Niekiedy nawet jak jadę w dłuższą trasę to nawet słychać momentami takie jakby delikatne ocieranie się klocka o tarcze i słychać takie popiskiwanie delikatne ( z przodu) mimo ze nie mam nawet nogi na hamulcu. Dodam że klocki i tarcze są z Textara.

Juz nie wiem co robić prosze o pomoc :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza i felgi Ci się nie grzeją?? Miałem kiedyś podobny problem, winne okazały się klocki za ciasno dopasowane do gniazda jarzma, pociągnąłem pilniczkiem, dosłownie zdzierając farbę i jak ręką odjął. Równie dobrze może być wina zacisku jak i zapieczonych prowadniczek jarzma. Trzeba rozbierać i szukać przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź osadzenie klocków, płynność prowadnic i zacisk a nie zaczynasz od razu od szukania przyczyny w pompie, na to przyjdzie jeszcze pora, trzeba zaczynać szukać od najprostszych rzeczy najmniej kosztownych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam Audi A4 B5 z 1996 r. i mam problem.

Niedawno wymieniałem tarcze i klocki, od tamtego czasu jest koszmar. Od samego początku piszczały niemiłosiernie przejechałem 5 tys i dalej to samo. Niekiedy nawet jak jadę w dłuższą trasę to nawet słychać momentami takie jakby delikatne ocieranie się klocka o tarcze i słychać takie popiskiwanie delikatne ( z przodu) mimo ze nie mam nawet nogi na hamulcu. Dodam że klocki i tarcze są z Textara.

Juz nie wiem co robić prosze o pomoc :wallbash:

wybrałes firme najlepszej jakosci :facepalm:

podjedz do kogos (warswztat) kto sie na tym zna i moze doradzic Tanio nie znaczy dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Textar słaby ? W takim razie co proponujecie LUCAS ? ATE ?

Jutro pojadę i się zorientuje :)

daj znac co ci nawymyslali :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...