Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z Hamulcami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam Audi A4 B5 z 1996 r. i mam problem.

Niedawno wymieniałem tarcze i klocki, od tamtego czasu jest koszmar. Od samego początku piszczały niemiłosiernie przejechałem 5 tys i dalej to samo. Niekiedy nawet jak jadę w dłuższą trasę to nawet słychać momentami takie jakby delikatne ocieranie się klocka o tarcze i słychać takie popiskiwanie delikatne ( z przodu) mimo ze nie mam nawet nogi na hamulcu. Dodam że klocki i tarcze są z Textara.

Juz nie wiem co robić prosze o pomoc :wallbash:

Opublikowano

Tarcza i felgi Ci się nie grzeją?? Miałem kiedyś podobny problem, winne okazały się klocki za ciasno dopasowane do gniazda jarzma, pociągnąłem pilniczkiem, dosłownie zdzierając farbę i jak ręką odjął. Równie dobrze może być wina zacisku jak i zapieczonych prowadniczek jarzma. Trzeba rozbierać i szukać przyczyny.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko się grzeje jak nie wiem :P Ponoć to może być pompa hamulcowa ;> ?

Opublikowano

Sprawdź osadzenie klocków, płynność prowadnic i zacisk a nie zaczynasz od razu od szukania przyczyny w pompie, na to przyjdzie jeszcze pora, trzeba zaczynać szukać od najprostszych rzeczy najmniej kosztownych.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź osadzenie klocków, płynność prowadnic i zacisk

Wszystko wydaje sie byćw najlepszym porzadku a tu dalej nic :/

Opublikowano

Cześć, mam Audi A4 B5 z 1996 r. i mam problem.

Niedawno wymieniałem tarcze i klocki, od tamtego czasu jest koszmar. Od samego początku piszczały niemiłosiernie przejechałem 5 tys i dalej to samo. Niekiedy nawet jak jadę w dłuższą trasę to nawet słychać momentami takie jakby delikatne ocieranie się klocka o tarcze i słychać takie popiskiwanie delikatne ( z przodu) mimo ze nie mam nawet nogi na hamulcu. Dodam że klocki i tarcze są z Textara.

Juz nie wiem co robić prosze o pomoc :wallbash:

wybrałes firme najlepszej jakosci :facepalm:

podjedz do kogos (warswztat) kto sie na tym zna i moze doradzic Tanio nie znaczy dobrze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Textar słaby ? W takim razie co proponujecie LUCAS ? ATE ?

Jutro pojadę i się zorientuje :)

Opublikowano

Textar słaby ? W takim razie co proponujecie LUCAS ? ATE ?

Jutro pojadę i się zorientuje :)

daj znac co ci nawymyslali :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.