Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co to za żarnik?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Koleżance mruga dokładany ksenon hid w TT i chcę jej zamówić ale z racji dużej ilości plastyków nie rozebrałem tak aby wyciągnąć żarnik tylko tyle o ile. Zrobiłem fotkę bo myślałem, że szybko coś dobiorę ale niestety... mam swój typ ale nie będę póki co nakierowywał... Nie mam za bardzo drugi raz rozebrania auta bo stoi daleko i koleżanka wpadnie tylko na montaż... A tam na miejscu też nie ma kto zajrzeć...

image.jpg

Opublikowano

Jeśli pod serie założone to pewnie zarnik jako H7 a jaka barwa no to już inna bajka

Opublikowano
  • Autor

Jeśli pod serie założone to pewnie zarnik jako H7 a jaka barwa no to już inna bajka

Barwa nie ważna bo i tak wymieniam dwa. H7 wygląda inaczej bo mam u siebie. D2S ori też inaczej bo wymieniałem tydzień temu u rodziców. Tu mi wygląda jak H1 albo sam nie wiem co, niby 50 zł do wydanie ale czas goni i szkoda dwa razy coś zamawiać...

H7

http://www.buynext.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/h/7/h72_3.jpg

H1

http://inter-rally.redcart.pl/templates/images/description/663/Image/h1-ok.jpg

Opublikowano

tam była zwykła zarówka czy xenon w oryginale?

Opublikowano

Jeśli to jest HID to weź koleżankę i wypełnij te dane :

http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/car_which_lamp_to_buy.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl

Podajesz auto rok i reszte danych i dowiesz się jaka jest żarówka ori więc taki będzie żarnik. Przy 1.8T w produkcji TT do 2006 roku są H1. Zaznaczasz też czy lampy są xenon-owe czy halogenowe.

Opublikowano

w produkcji TT do 2006 roku są H1.

zgadza sie , popatrzyłem na drogowe światła a tam jest H7 a w mijania jest H1 :good:

Opublikowano
  • Autor

tam była zwykła zarówka czy xenon w oryginale?

Lampa na soczewkach ale zderzak bez sprysków a przetwornice są na kablach za lampą więc dokładany zenon HID. Poprzedni właściciel coś potetrał a ja tylko zajrzałem bo tych plastyków tam masa do rozebrania, nie wiem czy obejdzie się bez wyciągania lampy... - tzn. czy tak nie będzie szybciej i łatwiej... I myślałem, że będzie d2s albo h7 a tu psikus :)

Jeśli to jest HID to weź koleżankę i wypełnij te dane :

http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/car_which_lamp_to_buy.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl

Podajesz auto rok i reszte danych i dowiesz się jaka jest żarówka ori więc taki będzie żarnik. Przy 1.8T w produkcji TT do 2006 roku są H1. Zaznaczasz też czy lampy są xenon-owe czy halogenowe.

Bardzo dziękuje kolego :notworthy:

w produkcji TT do 2006 roku są H1.

zgadza sie , popatrzyłem na drogowe światła a tam jest H7 a w mijania jest H1 :good:

No i tak doszliśmy do wniosków :good:

Oraz dowiedziałem się, że w TT montują H1 i nawet robią takie zenony :cool1::przebiegly:

Dzięki zamawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.