Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zapobiec uszkodzeniu silniczka wycieraczki tylnej avant?


smajko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stalo sie, silniczek padl, kupilem nowy, pytanie jak zapobiec powtorce z rozrywki czyli zeby plyn nie dostawal sie do silniczka? ma ktos jakis patent na to? nie chce mi sie znowu wymieniac silniczka...

pozdr

smajko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym romu walczylem ze swoim....na dzien dzisiejszy zaczyna lekko popiskiwac :/ Czas psychicznego przygotowania do wymiany na nowy :)

Duzo dales za ten silniczek ?

masz moze jego nr?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak patentu. W pokrywie silniczka jest wsadzony symering i on uszczelnia oś wycieraczki , przez którą jest podawany płyn. Można nałozyc więcej " smalcu " na ośkę i wsunąć ją w uszczelniacz, ale tak by tłuszcz nie sikał potem na szybę. Trzeba pilnować drożność dyszek spryskiwacza / zatkanie powoduje szukanie przez płyn jakiegoś innego ujścia i rozszczelnia symering/ i stosować dobry płyn. Wskazane siknąć od czasu do czasu nawet bez potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym romu walczylem ze swoim....na dzien dzisiejszy zaczyna lekko popiskiwac :/ Czas psychicznego przygotowania do wymiany na nowy :)

Duzo dales za ten silniczek ?

masz moze jego nr?

Pozdrawiam.

Za silniczek i ramie wycierazki 350zl z przesylka, oczywiscie uzywane, na nowe nawet sie nie porywalem :przebiegly:

A nr to 8E9 955 711C, z tego co wiem ostatnia literka nie ma znaczenia, spotkasz tez A,B,C i D, wygladaja tak samo, po prostu co jakis czas zmieniali literke (nie wiem po co)

Inna opcja to naprawa starego silniczka - widzialem na allegro takie oferty, koszt 50zl, pytanie czy i na jak dlugo to cos daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...