Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Nie zmienia się prędkość wycieraczek!!!


danielo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów :hi: jakież było moje wczorajsze zdziwienie jak jechałem autkiem zaczęło padać włączyłem wycieraczki bardzo powoli się przesuwają po szybie.Przełączam na szybszą prace ale bez efektu.Cały czas pracują jednym tempem.Spryski działają,tylna wycieraczka też jest ok,przełączanie fisu też działa.Czy silniczek będzie do wymiany?Ktoś się spotkał z takim przypadkiem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. I zrób to szybko żeby silniczek nie wysiadł bo koszty będą większe. Ja robiłem to jakieś 3 tygodnie temu bo u mnie już wogóle wycieraczki odmówiły posłuszeństwa ale na szczęście się udało . :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.0 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsikałem wszystkie sworznie WD-40 poczekamy co przez nockę się poprawi :mysli: Niemam zbytnio czasu,żeby to rozkręcać,za tydzień jadę na urlop do kraju może wtedy,auto postoi dwa dni i się rozkręci :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsikałem wszystkie sworznie WD-40 poczekamy co przez nockę się poprawi :mysli: Niemam zbytnio czasu,żeby to rozkręcać,za tydzień jadę na urlop do kraju może wtedy,auto postoi dwa dni i się rozkręci :mysli:

WD40 może być za słabe.

Kup smar w sprayu z molibdenem - u mnie przynajmniej taki pomagał lub inny tylko prawie płynny i podczas pracy wycieraczek napryskaj w miejsca tarcia.

U mnie pomogło dwukrotnie. Po pierwszym takim zabiegu miałem spokój półtora roku.

Efekt widoczny jest następnego dnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał kupiłem smar w płynie,zastosowanie do zawiasów,maszyn do szycia oraz innych małych elementów ciernych.Dziś rano popryskałem po sworzniach podczas pracy wycieraczek.10min temu sprawdzenie,efekt zaskakujący poprawa diametralna.Ale jak będę w kraju to rozbiorę i nasmaruje konkretnie POZDRAWIAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo przeczyszczenie na dłuższy czas nic nie da.

Ten sam przypadek miałem.

Po jakimś czasie padł całkowicie - nawet nie drgneły. Mechanizm swoją drogą trzeba przeczyscić, ale jest również problem z samym elementem sterowania - który trzeba rozebrać i przeczyścić.

Silniczka nie opłaca się kupować - wystarczy rozebrać przeczyścić dobrze i pozmarować. Ten temat był już jakiś czas temu na forum.

Poszukajcie a znajdziecie. Są gdzieś nawet zdjęcia krok po kroku oraz instrukcja. Sam to robiłem i pomogło.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...