Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nawigacja Mio C520 jakie opinie?


A3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za 1000zł do kupienia nawigacje Mio C520 cena nie taka zła bo w sklepach chodzi to po 1200-1300zł tylko co myślicie akurat o tym modelu?, może już ktoś używał?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest to urzadzenie uzywane to cena faktycznie nie jest atrakcyjna ale co do samych map (szczegolnie polski) i uzytkowania nie mam wiekszych zastrzezen. Jezeli jest to produkt nowy z pelna gwarancja to na rynku ma niewielu konkurentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 1000zł jest za produkt nowy. Na karcie 1GB są 34 państwa w tym polska w 89% podobno i mi głownie chodzi o to jak ta nawigacja sprawuje się w Polsce czy jest dokłada itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89% w Polsce ? Jeszcze dluuuuuuugo nie bedziemy mieli takiego pokrycia. Warto byloby tutaj tez rozroznic rodzaje pokrycia jakie mamy w %. Czesto mozna spotkac dane o pokryciu rzedu 80% lub nawet 99% :D , szkoda tylko ze malo kto wspomina o tym ze jest to procentowe pokrycie drog , pokrycie obszaru danego kraju lub pokrycie teleadresowe ale w miastach powyzej 100 tys mieszkancow. Czasami producenci wymyslaja nowe nazwy na procentowe pokrycia w swoich urzadzeniach, jednak najwazniejsze jest to ostatnie i to ono okresla nam jakie mamy szanse na znalezienie poszukiwanego przez nas adresu. Jezeli chodzi o mapy Mio na Polske sa one jednymi z najlepszych dostepnych i mnie osobiscie wyszukalo wszystkie adresy jakich szukalem. Oczywiscie jak kazda nawigacja tak i Mio nie prowadzi nas tak jak my tego chcemy , popelnia bledy ale do celu doprowadzi napewno.

Jezeli ktos szukal miejscowosci a Mio nie potrafilo jej odnalezc prosze dac znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka zabawke i calkiem dobrze sie spisywala, jednak ostatnio ojciec jechal z nia do krakowa, i zle przymocowal, w pewnym momencie nawi spadla i pech chcial wyladowala, na drazku zmiany biegow... efekt cala matryca do wymiany... cena 100$ poki co lezy bo nie mam kasy aby to zrobic... ale nawigacja jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...