Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] [B6 BFB] 1,8 T Avant srebrna seria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł czas żeby napisać coś o swoim nabytku...

BFB 163 KM FWD

rok prod.2002, śmigany od 2003

przebieg 140 tyś

Przebieg potwierdzony książką i wydrukami z serwisu, miał naprawę blacharską - która też jest opisana i wykonana w serwisie.

Wyposażenie:

- 4 szyby w prądzie

- 6 poduch

- pompowane fotele

- fabryczny parktronic przód i tył

- fabryczna navi - po wrzuceniu płytki z mapą działa w PL

- pakiet z podświetleniem - drzwi + nogi (wycieraczki)

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- tempomat

- felgi - standard 16 cali

- nagłośnienie - radio kaseciak + wbudowana zmieniarka na 6CD + subwoofer w bagażniku,

- żaluzja tył,

Po zakupie standardowe pozycje eksploatacyjne poszły do wymiany czyli nowy:

- olej Castrol full syntetyk + filtr

- rozrząd - kpl z pompą wody

- świece NGK PFR60Q

- filtr powietrza

- filtr paliwa

- filtr p.pyłkowy

- nowy płyn w chłodnicy

- pasek klinowy

- nabita i odgrzybiona klima

Zamontowałem hak holowniczy oryginał (używka) z nowym modułem i instalacją.

Na zdjęty hak mam miejsce w kole zapasowym.

Koło zapasowe nówka na feldze aluminiowej - wygląda na nieużywane.

Co w planach..

Raczej pozostanie w serii (miałem plan na program i 180 KM, ale na tą chwilę odpuszczam), mam inną zabawkę do inwestowania, aczkolwiek może pojawią się nowe koła.

Jeszcze nie wiem jak będzie z zasilaniem - zostanie na benzynie czy wrzucę LPG. Kwestia rozwiąże się pod koniec roku.

Jak narazie zrobiłem około 6 tyś. - minimalne spalanie (dojazd do pracy max 70 km/h) 6,2 L - trasa 140-160km/h - 7,5 L, miasto 8,5 l (bez szaleństw).

Fotki:

1.JPG

5.JPG

4.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

Opublikowano

:hi: 1.8 T

jak nie chcesz dlubac to przynajmniej dokladki w kolor :wink4:

Opublikowano

kolego kolego potrzebny mi twoj numer licznika szukam i szukam i kicha straszna[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:55_________________________________________________i ni etaka seria kolor fis, parktronik, i 2 din juz masz

Opublikowano
  • Autor

kolego kolego potrzebny mi twoj numer licznika szukam i szukam i kicha straszna[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:55_________________________________________________i ni etaka seria kolor fis, parktronik, i 2 din juz masz

gdzie, co i jaki numer?

Opublikowano

Te silniki nie lubią oleju castroll :gwizdanie: Masz kosz 2din więc śmiało możesz atakować RNSE :good: 1.8T po programie to też całiem inna jazda :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.